Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nyugdíjasok neteznek? Olvasnak...

Nyugdíjasok neteznek? Olvasnak rendszeresen blogokat, netes újságokat?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Háááááááááttt.... neeem tudom, szerintem a műveltebbje biztosan... Végül is nincs megtiltva nekik :D
2011. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nagyszüleim igen (70-90 évesek)

skype-olnak az unokákkal, emaileznek a barátaikkal (aki még él) webshopban vásárolnak....

2011. szept. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Anyósom (igaz, még csak mától nyugdíjas) naponta több órát netezik. Mindent megtalál, ami érdekli, küldözgeti a képeket, videókat :-)

Édesanyám (67 éves) alapszintem elvan vele, de azért nem olyan penge.

2011. szept. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ismerek olyan 70 feletti párt, akik neteznek. Skype, msn, közösségi portálok, fórumok, blogok, e-mail, képeket küldözgetnek, közösségi oldalakra felrakják a legutóbbi nyaralásuk/kirándulásukkor készült képeket...

Másik nyugdíjas hölgy pedig honfoglalózni szeretett nagyon.

Mostanában online játékon keresztül kettő nagymama korú hölggyel is megismerkedtem.

2011. szept. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

kösz

azért kérdeztem, hogy érdemes-e cikkeket írni nyugdíjasoknak

2011. szept. 1. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!