Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 4.5. félévi bizonyítvány az...

4.5. félévi bizonyítvány az jónak számít vagy átlagos?

Figyelt kérdés
5 osztályos a lányom. Nem tudom eldönteni, hogy ilyen eredménnyel ő jónak számít vagy nem? A tanárok nem dicsérik bár nem is egy társaság közepe, inkább visszahúzódó.
2011. febr. 22. 11:31
 1/4 anonim válasza:

Szerintem még átlagos. Attól is függ, hogy milyen nehézségű iskolába jár. (Van aki nem ismeri el de vannak különbségek)

Majd később derül ki, hogy milyen tanuló lesz. Általános iskola végén, középiskolában. Általánosban még a legtöbb gyerek ilyen.

2011. febr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan rossz eredmény!Most figyelj oda ,hogy legyen kedve tanulni és ne azért tanulja mert jajj anyáék azt mondták meg kell tanulni.

Nálunk pl a suliban egy verseny alakult ki az osztályban.Igaz ,hogy nem gyenge osztály mert a legrosszabb átlag is 3,5 fölött van.

Általánosban tanulja meg az alapokat és ha nem lesznek alapok akkor akárhova megy nem lesz sikeres,deha most megtanul mindent bármi lehet belőle.

Én azt mondom jó az a 4,5ös átlag ha nem is társasági ember akkor kimondottan jó.

Sok sikert neki;)

2011. febr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocs 4.6 :D De hülye vagyok. Miért írtam el???
2011. febr. 22. 14:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Abszolut nem rossz, de nem is kiemelkedo altalanos iskolaban ez az eredmeny. Nem mintha ez barmit is meghatarozna. Nem ezen fog mulni a jovoje.


Attol, hogy visszahuzodo, a tanarok dicserhetnek, csak egyszeruen atlagos, nem kimagaslo. Nalam visszahuzodobb gyerek nem volt az osztalyban, megis mindig dicsertek a tanarok, mert nekik epp az olyan gyerekkel konnyu, aki visszahuzodo illetve a tanulmanyi eredmeny szamit.

2011. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!