Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen szemét a matek...

Miért ilyen szemét a matek tanárnő?

Figyelt kérdés

Szóval... Ma fél nyolcig volt operett (kötelező volt elmenni) és kapok matekból egy csomó plusz házit, mer nem hoztam el a cuccaimat. Órán ordibál velem a tanárnő a kötelességekről stb. Ma reggel azt találta nekem mondani, h ő magasról leszarja, h van-e időm rá, de ez a kötelességem stb...


Ja és azért vagyok fent a gépen, mert titokbsn netezek este, mert kell egy kis "szórakozás" is.


12/L


2011. febr. 23. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Kell. Munka után.
2011. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondom TITOKBAN és nem is munka helyyett, hanem ALVÁS helyett -.- A szüleim meg nyolckor ágyba parrancsolnak még akkor is, ha nincs kész a házi.
2011. febr. 23. 22:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod, hogy 8 óra munka, 8 óra pihenés, 8 óra szórakozás...
2011. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Vegulis nem szemet, igaza van, nem akarja, hogy eltunyulj. Az a kotelesseged, hogy kesz legyen a hazi. Neked a tanulas a munkad most. Amugy az operettet en is nehezen viseltem volna, hanyok az ilyen dolgoktol meg felnottkent is.
2011. febr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Akkor titokban írj leckét...
2011. febr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Leírom részletesebben, mert attókl tartok, hogy félre értettetek :) Szóval. Tegnap álmos voltam és "agybajom" (xD) lett, ezért elfelejtettem bepakolni a amatekot. Ma reggel egy félórát ordibál velem a tanárnő. Kapok három feladatot, amit meg kell csinálnom (ráadásul tök nehéz). Aztán kérdez tőlem vmit, amiből semmit se értek én meg: öööö... Erre beír egy egyest S:


Remélem most már jobban értitek

2011. febr. 23. 22:47
 7/7 anonim ***** válasza:
39%

L'oreal- mert megérdemled...


amúgy holnap suli, ilyenkor már tényleg aludni kéne.

Lettél volna az én koromban diák, mikor vonalzóval csapkodott a tanár, és radírral húzta a bőröd, és szemtelenségért pofon járt.

Akkor még tudta a diák, mi a tisztelet.

2011. febr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!