Nagyon szemét vagyok?

Figyelt kérdés

Adott 2 csaj. A és B. A volt több évig a legjobb barátnőm, de sajnos nem egyszer átvágott, kibeszélt, sz*rt rám, így ez a barátság megszűnt. Valamint az is közrejátszott hogy már többet volt B-vel mint velem. Hát én úgy gondoltam akkor rájuk hagyom, hagy legyenek együtt, igaz a padlón voltam hónapokig, de most már túltettem magam. Kicsit zavar hogy látom őket ahogy tönkre teszik magukat. Mindig csatt részegek, egyik pasi a másik után. B bevallotta h a drogokat is kipróbálta.. Mindkettejük keze szét van vagdosva üveggel, kezünkön nyomkodják el a cigit.. B még pszichológushoz is jár.. Igaz hogy nem sok közöm van hozzájuk, de osztálytársaim is így nap mint nap beszélünk. Még is kicsit rosszul érzem magam, hogy ha valami van én nem állok ott mögöttük. Mellesleg megjegyzem azóta is rendesen kibeszélnek a hátam mögött, és próbálnak keresztbe tenni nekem, de előttem jó pofiznak. Továbbra se foglalkozzam a bajaikkal, vagy próbáljak segíteni nekik?

15/L


2011. szept. 24. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű..

ők kibeszélnek, te meg segítenél nekik?

nane.

hagyd őket, hadd tegyék tönkre magukat, ha nekik az kell..

2011. szept. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így van! Nem kell az ilyenekkel foglalkozni. A tanárok dolga lenne, hogy szóljanak a szüleiknek Ők meg elvonóra vigyék Őket vagy rendes dokihoz!

23/N

2011. szept. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na látom hogy te is olyan vagy mint én... akkor is bűntudatod van amikor nem te vagy a hibás...

Én ilyenkor felsorolok pár dolgot amit én tettem azokért akik ilyenek velem és hogy ők mit tettek értem.persze az én listám mindig többszöröse az övéknek.Ilyenkor erőt veszek magamon és nem érdekel :/

2011. szept. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon röviden írok....ajtó,fül becsuk,bebizonyították,hogy nem barátok,nem érdemesek a barátságodra,odafigyelésedre.Hagyd őket,csináljanak magukkal amit akarnak..milyen durva....15 évesek?Én előszőr azt hittem,hogy 25-30 évesekről írsz...merre tartanak a mai kamaszok?!(már amelyik)....sok sikert!
2011. szept. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálok nem foglalkozni velük..
2011. szept. 24. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!