Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez mivel magyarázható? Nem értem.

Ez mivel magyarázható? Nem értem.

Figyelt kérdés
Amikor előadást kell tartanom, befolyásolja az előadásomat az, ha tudom, hogy az előadást hallgatók közül valaki nem kedvel engem. Valahogy "félek" tőle, de fogalmam sincs, hogy miért és élőben persze meg sem látszik, sőt ha valami "akció" van, hogy beleszólnak, akkor rákontrázok valamivel általában, de mégis végig sz@rul érzem magam, amikor írom a jegyzeteim egészen az előadásig, ahol is feszültnek érzem a légkört. Mintha egyszerre érdekelne mások véleménye de közben mégsem. Nem értem. Az egész érzés lehangol.
2011. febr. 23. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy mindenkinek van olyan ismerose, aki nem annyira kedveli. Miert hagynad, hogy ez befolyasoljon? Egyebkent ettol meg akar neki is tetszhet az eloadasod.
2011. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyébként lehet, hogy ez csak egy terelés részemről, nem tudom. Alszom rá egyet.
2011. febr. 23. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!