Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért haragudott meg rám? Ez...

Miért haragudott meg rám? Ez most miért baj? Nem értem. :/

Figyelt kérdés

Jól néz ki a pasija,és ezt montam neki is,meg a asrácnak is,de a barátnőm előtt,és szombaton mentem velük bulizni,és nem sminkeltem meg semmi,és ott akartam ahol találkoztunk,a barátnőm mérges lett,és letiltott facebook-ról is. :/ Írta hogy száljak le a pasijáról,mert rossz vége lesz, meg hogy mindig írogatok neki,és látványosan bejön. Tény és való hogy jól néz ki,de most emiatt miért haragudott meg rám? Mert vele szoktam sétálni ha megyünk bulizni,és tartotta nekem magától a tükröt mikor mentünk bulizni. Jól néz ki,és? Nem értem miért baj. :/

17L


2011. okt. 4. 19:32
 1/4 anonim válasza:
60%
A barátnőd egyértelműen azt hiszi hogy leakarod pattintani a pasiját. Próbálj meg beszélni a barátnőddel, hogy te nem úgy gondoltad ahogy ő
2011. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztosan érted. Féltékeny.
2011. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ezek szerint nagyon féltékeny a barátnőd és lehet, hogy téged csinosabbnak tart magánál és elszállt az önbizalma miután nyilatkoztál. Tanulj ebből és máskor ne dicsérd szembe a pasit ☺
2011. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyébként se kell soha szembedicsérni egy pasit. az az ő dolguk, hogy dicsérgessenek minket:)
2011. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!