Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen nőket erőszakolnak meg...

Milyen nőket erőszakolnak meg leginkább, akik feltűnően, kihívóan vannak felöltözve vagy akik átlagos, szürkék?

Figyelt kérdés

Vagy nincs kategórizálva egyik sem?

Mert sok helyen olvasom, itt gyakorin is, hogyha a nők nem lennének úgy öltözködve, hogy pl magassarkú , csőszárú nadrág, vagy miniszoknya, meg kivágott felső ilyenek... Akkor nem lenne ennyi zaklatás, meg erőszak.

Akkor most ki a hibás ebben az egészben?

Kb mennyi az esélye annak, hogy kit ér erőszak inkább, egy túlöltözött vagy egy átlagos nőt?


2011. febr. 26. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Aki feltűnően öltözik.ki van a ruhából mindene,az hamarabb kerülhet bajba! Felkínálja,amilye van.
2011. febr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez 90 %-ban független a ruházattól. Ez ugyanaz, mintha a boltban meglátsz egy ízletes csokid, de nincs pénzed. Meg kell tudni állni, hogy ellopd. Önuralom kérdése. Ezeknek a beteg f-szoknak, akik nőket erőszakolnak, alapból van egy hajlamuk, szerintem mindegy, hogy milyen ruhában vagy. Sőt, azt olvastam, a túl kihívó ruházatú nők általában taszítják őket.
2011. febr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 napietus ***** válasza:
100%

aki ilyet tesz, az beteg. nem úgy gondolkodik, mint egy normális ember, sokszor normális ésszel felfoghatatlan a logika a cselekvéseiben. a ruházattól sztem független, pl. van, hogy öreg nénik az áldozatok, pedig ők biztos nem öltöznek kihívóan.


persze van "áldozat típus". nem csak nemi erőszak, de általában bűncselekmények áldozataivá nagyobb eséllyel válnak gyenge, elesett, magányos emberek.

2011. febr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sok olyan műsort nézek, ahol igaz történeteket dolgoznak fel, eltűnt személyeket keresnek, és természetesen az okokat is fejtegetik. Ahogy ezekből illetve az itthoni sztorikból is ki lehet venni, többnyire abszolút nem függ az öltözködéstől, sokkal inkább személyes kapcsolatoktól. Sokszor munkahelyen történik, avagy a szomszéddal, esetleg a szomszéd KISLÁNNYAL, vagy idős nénivel.

Akik képesek megerőszakolni egy nőt, azoknak valami eszeveszettül el van borulva az agyuk, az áldozatokhoz valamilyen személyes kapcsolat fűzi, ritka az amikor nem. Biztosan előfordul, de akkor sem hiszem hogy öltözék alapján döntenek. Egy természetesen szép lány, szép lehet szabadidőben is, míg egy alapból csúnya teremtés, felhúzhat miniszoknyát akkor sem lesz szebb. Fogalmazhatnánk úgy is szerintem, hogy ha nem a személyes kapcsolat miatt történik, akkor lényegében majdnem mindegy csak lyuk legyen...

2011. febr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 emlya ***** válasza:
100%
Szerintem is ruházattól független.
2011. febr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

de az esetek nagy részében a megerőszakoló az családtag, közeli rokon, család barátja, szomszéd, tehát mindenképpen ismerős, nem idegen...


az ritkábban fordul elő, hogy az utcán kapják el az ember lányát, persze farmerban sportcipőben erre még kisebb az esély, mint szoknyában magassarkúban...


vagy kerülni kell a sötét utcákat stb megéri inkább taxira költeni még ha drága is, mert fő a biztonság, azt nem lehet "túlfizetni" és soha nem ablakon kidobott pénz...


figyelni kell még a netes randikra, meg sima randikra idegenekkel, ilyenekre, HOL lesz a találkozó, ne ülj be a kocsijába stb. stb.

2011. febr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A szomorú statisztikák azt mutatják, hogy a legnagyobb eséllyel a fehér nőket erőszakolják meg. Az USA-ban évente 30 ezer fehér nőt erőszakolnak meg, ezzel szemben feketét csak néhány 100-at.

Nálunk a legtöbb nemi erőszakot romák követik el.

2011. febr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igazából az a baj, hogy a nők ha ilyen támadás éri, akkor magukat kezdik el hibáztatni.


Úgy vettem észre, hogyha (mindegy hogy van felöltözve) de egyedül 9 óra után nem igen ajánlatos kimenni az utcákra és ez sajnálatos dolog.

2011. febr. 26. 12:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Kétféle erőszaktevő van.

1, aki nem azt nézi, hogy miben vagy, hanem el van borulva az agya és ki tudja miért, de elkap valakit

2, a másik, akik akár csapatostul is elkapnak bárkit, azok akik igazán a külsőre gerjednek, minél léhábbnak tűnik, annál jobb. (pl. diszkóban, meg a romák, nálunk is volt ebből botrány, meg is ölték a kiscsajt)

2011. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zenon ***** válasza:

Azzal azért vitatkoznék,hogy nem függ a ruházattól.

A kihívó külső jobban beindítja az ilyen aberáltakat.

Amúgy meg,mi számít megerőszakolásnak?

Ha a férfi nem akarja,de a nő leteperi,nem az.

Fordítva már az.

Szóval ez így nem fair.

2011. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!