Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segít nekem valaki lefordítani...

Segít nekem valaki lefordítani egy magyar rajongó levelet angolra?

Figyelt kérdés

Szeretnék írni egy rajongói levelet a kdvenc együttesemnek a Cinema bizarre-nak de nem tudok angolul egy cseppet sem, mert én németül tanulok. A levél így hangzana:


Hello, Cinema bizarre!


Egy fél évvel ezelőtt hallottam az együttesről. Azonnal megtetszett a zenétek, amikor először meghallottam. Azóta mindennap hallgatom a zenéteket – és őszintén bevallom – ritkán tudom türtőztetni magam, hogy ne énekeljek. A kedvenc dalaim például a Forever or Never, She waits for me, The way we are, I came 2 party, Deper and Deper és Out of Love. Rövid idő alatt nagy rajongótok lettem.

Próbálok többet megtudni rólatok is. Igyekszek mindent elolvasni az együttesről az Interneten. A YouTube-on a CB TV minden adását is megnéztem már. Már szívesen találkoznék veletek.

Sok országban jártatok már, de Magyarországra még nem jöttetek. Itt is, lenne sok rajongótok, például itt vagyok én is. Remélem, hogy egyszer eljöttök Magyarország fővárosába Budapestre is. Én türelmetlenül várlak már benneteket.

Végül szeretnélek megkérni titeket, hogy küldjetek autogrammot és szeretném, ha írnátok néhány dolgot magatokról, azért hogy többet tudjak rólatok. Képeket is szívesen várok.

Köszönök mindent.


Sziasztok!


2010. febr. 26. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ők németek. :D Sőt az előbb direkt meg is néztem, hogy ne mondjak hülyeséget és tényleg németek. Milyen rajongó vagy te, hogy ezt se tudod. :D Na jó csak viccelek bocsi, de a német része tényleg igaz. Szóval írj németül azt úgy is tudod. :)
2010. febr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én sajnos nem tudok segíteni de írd be a webforditóba nem a legpontosabb de inkább ott bocsi hogy nem tudok segíteni
2010. febr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tom h ők németek. A német nyelvű levelet már meg is írtam sőt már el is küldtem nekik Németbe :D, de gondoltam angolul is jó lenne ha meg lenne a levél. Mert hát angolul is tudnak elvégre angolul énekelnek. Na mind1. Köszi a segítséget. :)
2010. márc. 10. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!