Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szólnak bele, hogy mire...

Miért szólnak bele, hogy mire költsük/költsem a pénzt?

Figyelt kérdés

Elég szép és nagy házunk van és múltkor mezítláb voltam otthon és kiszökött a cicánk én meg utána mentem(siettem,csak egy flip-flop papucsot vettem fel).Amikor vittem be elszakadt középen a papucs én meg az utcán beledobtam a kukába.Arra jött 3 paraszt pasi és elkezdik mondani,hogy "Luxusházra van pénz,de cipőre nincs." Mégis mi közük van hozzá,hogy mire költjük el a pénzt?De nem ez volt az első eset...

Múltkor a suliban elvették egy csaj tolltartóját és a tanár az egész osztállyal üvöltözött és egyszer csak elkezdte nekem mondani,hogy én ne húzogassam a vállam,mert lehet,hogy az én szüleim vesznek nekem 100 másik tolltartót,de annak a lánynak nem fognak.De én nem csináltam semmit!

Meg 3 hete lett volna valami iskola utáni izé és én mondtam,hogy nem tudok elmenni...erre a tanár kérdezi,hogy miért nem,én meg mondtam,hogy megbeszéltük a külsős barátnőimmel(akik más suliba járnak),hogy elegyünk vásárolni.Erre a tanár meg mondja,hogy nem enged el,mert az nem olyan fontos dolog,meg másra is költhetném a pénzt,nem csak ruhákra.


De nem értem...miért szólnak bele a dolgaimba?

14/L


2011. febr. 26. 16:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
mert az emberek bunkók és irigyek..
2011. febr. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ne is foglalkozz velük. ha olyat hallasz, amitől felmegy a pumpád, csak végy egy nagy lélegzetedet és ne mutasd ki hogy ezzel célba találtak, hanem MOSOLYOGJ rájuk. ettől összezavarodnak majd és nem folytatják.

hidd el, beválik! én mindig ezt csinálom.

Egyébként tényleg irigyek az emberek. De ne hagyd, hogy elrontsák a kedvedet, mert nem érnek ennyit, hogy mérgelődj miattuk. Tanuld meg figyelmen kívül hagyni az ilyen kicsinyes és bosszantó eseteket, neked lesz könnyebb ha nem is foglalkozol velük. ők meg majd bosszankodnak :-) hehe

2011. febr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük
2011. febr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azért ok nélkül nem hiszem, hogy ilyet mondana egy tanár. Biztos te is tettél ezért a viselkedéseddel, hogy így álljanak hozzád.

Gondolom, nincs minden nap iskolai rendezvény, vásárolni meg minden nap lehet.

2011. febr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Figyi a tanár 20 év múlva is tanár lesz és nem fog úgy keresni,mint ahogy esetleg majd te vagy a szüleid,irigy.

Vannak ilyenek.

Én is utálom ha beleszólnak a dolgokba főleg úgy,hogy fogalmuk nincs semmiről sem..főleg nem az anyagi helyzetekről.

2011. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De ezt a 2 dolgot pont ugyanaz a karót nyelt 1000 éves tanár mondta,akit mindenki utál(még a tanári kar is)...

De egyébként én már megbeszéltem az ofővel,hogy nem megyek el arra az ünnepségre és Ő mondta,hogy rendben(de előtte anya i felhívta),de mondta az ofő,hogy azért szóljak a tanárnak is,mert ő szervezte.

2011. febr. 26. 16:51
 7/12 A kérdező kommentje:
De a múltkor is állunk a nagy dugóba a kocsival és mellettünk meg volt egy cigány család a kocsijukkal.Eddig nem voltak előítéleteim a cigányokkal szemben,de átnéztem az Ő kocsijukra(egy tök koszos lada) és láttam,hogy a kb. 9 éves gyerek elkezd nekem elég csúnyákat mutogatni...:O
2011. febr. 26. 16:55
 8/12 anonim ***** válasza:
No velük aztán végképp ne foglalkozz!
2011. febr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Próbálok,de otthon nem tanítják meg nekik,hogy ne mutogassanak olyanokat?

Én egyszer 10 évesen rászoktam arra hogy ujjal mutogattam,akkor anyukám szépen elmagyarázta,hogy ez mekkora bunkóság.

Náluk ez valahogy kimaradt?

2011. febr. 26. 17:01
 10/12 anonim ***** válasza:

irigyek ne foglalkozz velük ha valakinek már több pénze van mint az átlag irigyek(velem is vannak ilyenek hogy elkényeztetett vagyok én nem foglalkozok vele)

ha a tanár meg ilyeneket mond szólj az igazgatónak

2011. febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!