Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnak a magyarországi...

Mit szólnak a magyarországi magyarok ahoz hogy mst a külföldi magyarok is kapnak személyit?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 13:28
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
magyar szemáélyit
2011. aug. 8. 13:29
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ők is magyarok, úgyhogy egyetértek.
2011. aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
helyes
2011. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök neki. Már régen kijárt volna!!!
2011. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
a magyar az csak magyar, a lakóhely meg változtatható, nem a középkorban élünk.
2011. aug. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%

Magyarországon laksz tartósan -> magyar személyi

Külföldön laksz tartósan -> külföldi személyi


Ez pont ugyanolyan, minthogy ha külföldön élsz, akkor szavazzál külföldön, ne pedig itt. Én lakok itt, nekem kell viselni a következményeit a te szavazatodnak, mikor neked közöd sincs hozzá, hogy itt mi történik.


Nem származás alapján kell magyarnak lenni hanem lakhely alapján. Ennyi.

2011. aug. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Így elsőre értelmetlennek látom.Egy papírtól nem lesz senki "magyarabb".
2011. aug. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%

"Magyarországon laksz tartósan -> magyar személyi

Külföldön laksz tartósan -> külföldi személyi


Ez pont ugyanolyan, minthogy ha külföldön élsz, akkor szavazzál külföldön, ne pedig itt. Én lakok itt, nekem kell viselni a következményeit a te szavazatodnak, mikor neked közöd sincs hozzá, hogy itt mi történik.


Nem származás alapján kell magyarnak lenni hanem lakhely alapján. Ennyi."


Csak tudod ők inkább magyarok, mint te, mivel ők elszigetelve vannak ott, mi meg minden szarral keveredünk. Inkább nekünk kéne B-kategóriás állampolgárnak lenni, nem nekik.

2011. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%
Ez egy rasszista, begyöpösödött, kissé jobbikos hozzászólás volt a részedről. X"DD Nem különösebben érdekel mennyire tartasz magyarnak. Én embernek tartom magam, az hogy mennyire vagyok magyar nem igazán érdekel.. de mivel itt lakok, hadd én döntsem el mi történik az ÉN életemmel, nehogy már azok döntsék el akik itt sem laknak.. nem ők viselik a következményét a szavazatuknak, hanem én. Aki nem itt él az ne ugasson bele az itteni dolgokba.. nem érdekel milyen származásúak.
2011. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%

18:01-nek:

ott a pont!

2011. aug. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!