Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A lányom roma származású...

A lányom roma származású sráccal járt. Most folyamatosan zaklat, megfélelmít bennünket még a kihivott rendőrők előtt is halálosan fenyegetőzik. Ki véd meg bennünket, a rendőrség megvárja mig tragédia lesz és utána lép? Mit tehetünk?

Figyelt kérdés
Sajnos ez már sokadszor fordult elő, és fenyegetőzik a lánynak, hogy ki készíti az apját,ha nem megy vissza.Folyamatossan kopogtat valakivel, vagy valakikkel, hogy a lányom menjen vissza.Soha nem lesz nyugtunk? meddig csinálhatja büntetlenül? Egy édesapa.
2009. febr. 16. 12:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel zaklatásért.
2009. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Srapnel ***** válasza:
100%

Ezt elbaltázta a lányod eléggé. Nem tudom, hogy mit gondolt, amikor belefogott.


1. Elköltözöl. De ha nem elég messzire, akkor úgyis megtalál. Legalább másik megyébe költözzetek.

2. Feljelented zaklatásért. Szerintem nem fog történni semmi.

3. Gárda. Lehet, ha felvonul 100 gárdista, akkor abbahagyják. De az is lehet, hogy legközelebb 150 fog felvonulni előtted.


Az a baj, hogy egyezkedni sem nagyon lehet velük, mert semmi értelmes szabályt nem tartanak be. Talán a vajda tudja visszafogni, ja, de hát a vajda sem magfizikus.

2009. febr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítő szándékát.

Nem tudom mi lesz a vége, de a feljelentésben sem bizok, mint azt meg is írták néhányan. Talán majd a következő zaklatás, fenyegetőzés ( Bár ne lenne) meghozza az elhatározásom, hogy mit lépjek.

2009. febr. 17. 13:49
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem teszel feljelentést, akkor tényleg nem tesz semmit a rendőrség. Így ne lepődj meg, ha történik valai.

Ha meg feljelented, és mondjuk megverik a családtagodat, akkor akár a rendőröket is beperelheted, hogy nyilvánvaló bizonyítékok ellenére nem tettek semmit. (Amit egyik előző írt videofelvételt, az kiváló dolog. Ugynais egy videofelvétel, ahol megfenyegetnek, tökéletes bizonyíték. Az alapján már eleve lecsukható az illető, és a redőrség sem tud elmenni mellette. Mindenképpen tenniük kel valamit.) Addig nem tudnak segíteni, amíg csak állítod ezt. Hiszen bizonyíték nuku. Bárki mondhatja, hogy megfenyegették. viszont ha van tanud, vagy videofelvételed, akkkor megalapozott a gyanú. Utána már nem neked kell magyarázkodnod, hanem neki.

Ha te is csak utólag jelented fel, akkor mit vársz a rendőröktől? Ők is majd csak utólag lesznek okosak, akárcsak te.


A magyar társadalommal az a baj, hogy csak utólag gondolkodik. :(

Persze ha neked könnyebb nem bízni a rendőrökben, és nem tenni semmit, hát ne tegyél semmit. Én igazából magas ívben teszek rá. Nem nekem fenyegették meg a családtagomat. Majd rádöbbensz (utólag) hogy talán tenni kellett volna valmit, nem csak egy hülye fórumon koptatni a billentyűket. Talán majd a véresre vert lányod látványa megváltoztatja a felfogásodat.

2009. febr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
"El kell neki ÉRTHETŐEN magyarázni" pár nagydarab skinheaddel. Érteni fog a szóból.
2010. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!