Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretitek a történelmet?...

Szeretitek a történelmet? (Nem csak a tantárgyat, hanem úgy egészében. )

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Ha nem, miért ?

Ha úgy érzed, hogy a tanárod miatt nem szereted, akkor más tanárral szeretnéd ?

Kort és nemet légyszi.


2011. febr. 26. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy dokumentum filmben mutatják be azt a témát ami érdekel, akkor igen. Amikor a tanár beszél róla (és nem az unalmasan magyarázós napja van), akkor is szeretem. De amikor belemegyünk minden kis részletbe, akkor úgy már számomra nem érdekes.


18/F

2011. febr. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Naaaa, ezt most minek raktátok át ?? Én a kamaszok válaszára lettem volna kíváncsi !!!
2011. febr. 26. 22:02
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocs, ez nem neked szólt.

Csak konkrétan a Kamaszokba raktam, és tpakolták ide.

Köszi, hogy válaszoltál.

2011. febr. 26. 22:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Rühellem a történelmet!
2011. febr. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan már nem vagyok kamasz, de nem szeretem a törit! Van néhány érdekesség, amit szerettem, pl világháborúk, nők helyzetéről is szerettem hallani minden korban, ha van valami érdekesnek tűnő dokumentumfilm azokat is megnézem, és mindig csodálattal hallgatom az idősek háborús élményeit is, de ezt leszámítva annyira nem érdekel. Jelenleg műszakis egyetemista vagyok, mindig is jobban hajlottam a "számok" világa felé annak ellenére hogy lány vagyok... Most úgyérzem sokkal tágabb lett a látóköröm, és lehet szívesen beülnék újra egy-két töri órára, mert pont azért, amiért nem szerettem a törit, nem is maradt meg belőle túl sok minden. Lehet így idősebb fejjel már érdekesebbnek találnám!
2011. febr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerettem (csak a tanárt nem; utolsó korrupt állat volt).
2011. febr. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Szeretem de az igaz történelmet nem azt a mesét amit az iskolákban tanítanak.
2011. febr. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!