Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elképzelhető-e, lehetséges-e...

Elképzelhető-e, lehetséges-e hogy az összes embert figyelik müholdasan vagy valahogy? Vagy van -e valami hasonló dolog?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
technikailag lehetséges és elképzelhető is. ez már nekem is eszembe jutott.
2009. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Persze, az amcsik figyelnek mindenkit, és minden egyes órádról jegyzőkönyvet készítenek, hogy éppen mit csináltál. Nem tudtad? Biztos azért, mert eltitkolják. Mostantól ne menj vécére. A sógorom titkosügynökként dolgozik Nevadában, én onnan tudom. Ott találták egyébként a lezuhant csészealjat is, tudod. Máig vizsgálják, és a sógorom azt mondta, hogy olyan kütyüt találtak az egyik meghajtóban, hogy mások gondolatait is tudjál vele olvasni. Ez persze nem biztos, de egereken már kipróbálták, és az eredmények érdekesek. Most képzeld el, nem elég nekik, hogy figyelnek minket, de még a gondolatainkat is fogják látni! Sógorom mindig szivat, mert ugye ott a kutatóállomáson látja a képernyőn, hogy én mit csinálok. Hát ez elég idegesítő, de közel sem olyan idegesítő, mintha a gondolataimat olvasná! A kutatóállomáson egyébként hivatalosan atommaghasadást kutatnak, hogy ugye tudják a kaját génkezelni, de ez csak a látszat! Nem szabad hinni nekik! A kormány eltitkolja a valódi okot, mert világuralomra akar törni Amerika! Ezt meg kell akadályoznunk, nem? Én jövő hónapban megyek oda tüntetni.
2009. febr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető, mert mindent el lehet képzelni. Értelme nem lenne mindenkit követni, mivel semmi haszna. Az első nem tudom miből gondolja, hogy technikailag lehetséges. pl. felszállok a buszra, hogy tudna felismerni egy műhold, hogy mikor szálltam le róla. A rendszámmal rendelkező autókat nem tudják néha rendesen azonosítani az autópálya kamerái alapján, nemhogy egy átlagos kinézetű embert felülről. Ha ezt megmagyarázza akkor elfogadom.

Ha működne ilyen rendszer, nem lenne ennyire nehéz a bűnözők megtalálása, az FBI-nak nem lenne körözési listája.

2009. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

a 2. válaszolónak: -ez vmi poén akart lenni vagy mi? mert ha igen akkor :hahaha, ha nem akkor te nem vagy teljesen ép:D

tényleg komolyan gondolod hogy 6,5 MILLIÁRD (!!!!!!) embert megfigyelnek??! Na és annak mi értelme van.. az hogy politikusokat stb. megfigyelnek az egészen biztos, de egy átlag embert..... A sógorod meg valószínű , hogy téged nézeget nap mint nap.. :) valakinek van ideje..

2009. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg lehetségesnek tartom, az iszonyat nagy adathalmaz miatt azonban kivitelezhetetlen és persze felesleges is. Képzeld el, mekkora apparátus kellene ahhoz, hogy mindenkinek minden lépése dokumentálva legyen. Több millió gigányi adat lenne pl. arról, hogy Mári néni reggel kimegy kapálni, du. hazajön... stb. :)

Kedves Első! :) Szerintem én láttalak a a MIB 4. részében :D (Vagy nem Te vagy E ügynök? Esetleg a bátyád?)

2009. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, Második... nem Első... de az M ügynök már foglalt, szerintem Jackonak már sikerült elintéznie. :) Azon kívül, természetesen a sógorodról van szó, nem a bátyádról... a többi azt hiszem stimmel.
2009. febr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

gondolatolvasás és gondolatok képernyőn való megjelenítése napjainkban működik már


az egész témakörrel kapcsolatban ajánlom olvasni:

DRÁBIK JÁNOS: AGYMOSÁS


elképesztő dolgok vannak benne

nevekkel, dátumokkal, forrás megjelölésével

2009. febr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
első vagyok. az, hogy szerintem technikailag lehetséges, nem azt jelenti, hogy alá is tudom támasztani, hogy úgy is van. csupán feltételezés, abból kiindulva, hogy azok a több millió/milliárd dolláros műholdak ki tudja mire képesek. csak azok tudják, akik tervezték.
2009. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

pontosítok:

DRÁBIK JÁNOS: TUDATMÓDOSÍTÁS - alcím: az agy megerőszakolása

ez a könyv címe!

és nem Agymosás

2009. febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!