Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség elején elképzelhet...

A terhesség elején elképzelhető, hogy még 1x megjön a menstruáció? Valakinél volt már hasonló?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:

szia


igen,nekem is így volt. ha nem rendszeres a mensid akkor igen. nekem is a doki dec 16ra rakta a fogantatás időpontját,de dec végén még megjött.

2011. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm anyukája félidőig menstruált amikor vele terhes volt.
2011. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Barinőm anyukájának végig megvolt
2011. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szija!


Nekem a 26. hétig megjött, 4 hetente, rendesen, bár nem volt olyan erős, és nem tartott olyan sokáig. Azóta egy egészséges kisbaba anyukája vagyok, úgyhogy ne aggódj, de kérdezz rá az orvosodnál.

2011. ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy belekérdezek, de akinek volt vérzése, aközben milyen fájdalmat érzett? Mensis, vagy más jellegű, vagy semmilyen? Mert nekem most kevés volt a mensim és 1 napig tartott és nem volt mensis görcs, csak néha ilyen tűszúrás érzetem volt a derekam aljánál egy pontban ami hullámszerűen jött szó szerint, nem volt fájdalmas, csak furcsa volt.
2011. ápr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Nem is gondoltam volna, hogy akár félidőig is elhúzódhat a mensi. Kedves utolsó! Nekem is valami hasonló van most. Elég rövig ideig tartott és nem volt nálam sem fájdalom pedig elég görcsölős vagyok.
2011. ápr. 16. 15:21
 7/7 anonim válasza:

Szijasztok!


A kettővel ezelőtti vagyok (20:27). Igen, én sem görcsöltem az alatt a 6 hónap alatt, és legfeljebb 2 napig tartott. Az a szúró érzés teljesen normális a terhesség elején, ez a méhszalagok feszülését jelenti, a méh így készül fel a későbbi méretváltozásra.

2011. ápr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!