Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy deríthetném ki, hogy...

Hogy deríthetném ki, hogy gyilkos-e a szomszédom?

Figyelt kérdés

40 év körüli, nem magyar.

nincs kiírva a neve sehová


2 éve lakik itt, nappal lehúzott redőnyökkel járkál, éjjel megy csak utcára.max 3x láttam

tegnap volt fenn nála egy csaj és halálsikoly-féleség hallatszott, utána csend


2011. márc. 3. 23:28
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

nem úgy értve, na, hanem úgy, hogy le vannak húzva a redőnyök éjjel-nappal, és hallom, h járkál. Nem redőnyökkel járkál.

amúgy vki az FBI Most Wanted Criminals listájáról 70%-ban hasonlít hozzá.. lehet, h ő az

2011. márc. 4. 14:43
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

"Nem redőnyökkel járkál."

Értenénk mi,ha akarnánk,de nem akarjuk,így érdekesebb....:)


Csak ki ne derüljön,hogy komoly ügy,akkor nem poénos.

2011. márc. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

pedig szerintem komoly ügy...csak persze így leírva kamu szagú.

de abban 100%-ig biztos vagyok, h kattant a csávó. Évek óta lakik itt, és csak 3x láttam, amikor éjjel jöttem haza a reptérről.

tesóm megkérdezte akié a lakás, állítólag évekre előre kifizette a bérleti díjat kp-val.



tesómmal nagyon csendes emberek vagyunk, de azért a tv vagy sztereó, v zongora néha szól, nála semmi, soha


ez nem normális szerintem, v igen?

2011. márc. 4. 15:08
 14/22 sz12 ***** válasza:
100%

Hát én már nem tudom:S

Ha tényleg igaz, hát akkor nagy gáz van...:S

2011. márc. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

de most komolyan,mi a búbánatot csináljak? vmi ötlet?


ha már eltüntette a hullát,és ráhívjuk a zsarukat, akkor tuti mi leszünk a következők


és miért ázik be??vááá, lehet túl sok CSI-t nézek

2011. márc. 4. 15:16
 16/22 A kérdező kommentje:

amúgy nem olyan sikoly volt,hanem halásikoly,elég hosszú és félelmetes.


horror-sikoly, ha úgy tetszik

2011. márc. 4. 15:18
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek tényleg perdöntő bizonyítékok. A jeget a padlón tartott, hogy elolvadt és beázott alatta a plafon? Ugye már hullaszag is terjeng a lépcsőházban?
2011. márc. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Muhhahha.


Ha nem ment fel hozzá csaj, akkor kis sikított? Nem lehet, hogy ő is CSI-t nézett csak nagyobb hangerőn? Szervezzetek közös mozizást a lakóknak. :)

2011. márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kérdező,adj valami életjelet,aggódunk már érted......:)
2011. márc. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

köszi, élek még, nem történt semmi, ugyanúgy járkál a lehúzott redőnyök mellett.

gondolom a hullát (ha volt egyáltalán) már oldja rendesen a kénsavban, vagy éjjel kivitte a Dunához, mert szag az nincs.

próbálok nem összefutni vele, de a zsaruknak tuti nem szólok, mert félek h megöl engem is.

2011. márc. 29. 15:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!