Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szokás a utcán köpködni?...

Miért szokás a utcán köpködni? Végigsétálok néhány utcában munkába menet és látom, hogy tele van a járda nyáltócsával. Mire jó ez? Gyerekkoromban nekem soha nem volt divat és a körülöttem levőknek sem. Milyen társaságok ezek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 11:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Pedig sokkal több tüdőrákos vagy gégerákos dohányost ismerek/hallottam róluk.

De akár igaz ez, akár nem, a nyálad kiköpésével sokra nem mész.

2012. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Szerintem se megy vele semmire. Ocsmány dolog. Aki nem dohányzik, az is köpköd! Láttam olyat, és ő volt az, akit megkérdeztem, mire jó. Ha valaki velem megy az utcán, ne köpködjön, mert pofán b@szom! Ez a véleményem... Meg amúgy se okádékoskodjon oda a járdára. Ma is láttam egyébként nyáltócsákat....
2012. jan. 26. 22:57
 23/24 anonim ***** válasza:
Itt szinte mindenki köpköd. Megy a járdán, és jó nagyot odacsul a szélére. A nap végére úgy néznek ki a járdák, mintha záporeső ment volna végig rajta. Undorító ocsmány szokás, a primitív türhő taplóállatok meg a ciggerek szokása, ezek még nem másztak le a fáról.
2012. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Leginkább a koszos büdös ótvar cigányok, meg a lepukkant culáger prolik szokása. Undorító tahó véglény szokás, mennek az utcán és jó nagyokat odacsulnak a járdára, ezt hallani végig hogy pü-pü-pü...az ilyeneket kiskorúsítani kéne, mert egyszerűen nem valóak egy modern civilizált társadalomba, még a neandervölgyi ősemberek is kitagadnák maguk közül ezeket az újhullámos primitív csökevényeket
2013. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!