Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek könyvbevezetést?

Hogy kezdjek könyvbevezetést?

Figyelt kérdés

Család,suli,barátokról szólna.(:

16/L


2011. márc. 5. 10:35
 1/2 anonim válasza:

Szerintem ha meg van a főszereplő válassz egy helyszínt az mindegy milyen helyszín csak legyen köze a történethez, azt írd le, hogy az olvasó is lássa amit te, tedd oda a szereplőt én személy szerint a főszereplőt tenném oda, írd le neki is a küllemét, hogy épp mit csinál ha akarsz a múltjáról is írhatsz egy kicsit. És nem csak egy szereplővel lehet kezdeni, de ez már tőled függ. Utána jöhetnek az események, de csak így szép lassan, hogy az olvasó is tudja majd követni.


L/14 én azokon az orvosokon röhögtem akikből írók és költők lettek, de én még csak 14 vagyok és már könyvet írok (még nincs kész) és az a tervem, hogy orvos leszek

2011. márc. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sok Sikert!(:

És Köszönöm ^^

2011. márc. 5. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!