Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal? Hová...

Mit kezdjek magammal? Hová menjek tanulni vagy mit tegyek magammal? Eléggé problémás vagyok

Figyelt kérdés
Most egyetemre járok, viszont a jövőm teljesen sötétségbe burkolózik. A szüleimnek nincs pénze fizetni az iskolát, el szeretnék menni valahová. Olyanra gondoltam, hogy nincs e Magyarországon buddhista közösség, vagy ilyesmi, ahová el lehet vonulni?Nem a munkakerülésről van szó, szimplán elegem van az emberekből és a mindennapos erőszakból. öngyilkossági kísérletem is volt, viszont most válaszút elé kerültem, hogy mihez kezdjek az életemmel. Mindig is szekáltak a csoport és iskolatársaim, vékony és alacsony vagyok, törékeny alkat, mindemellé érzékeny is. Mihez kezdhetnék így az életemmel?
2011. szept. 28. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Tanulj ki egy OKJ,s Jedi képzést és minden megfog világosulni! :P :)
2011. szept. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy ne nézz tvt szerintem mert besokallsz..(én se teszem) Pláne a híradótól meg a sok ökörségtől.. Hallottál már a zeitgeist mozgalomról? Talán próbáld meg azt lehet több értelme van mint a vallási gyülekezeteknek.
2011. szept. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem nézek tvt,sosem szerettem,megz benne a hülyeség... :)
2011. szept. 28. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!