Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólsz a villalakók IQ...

Mit szólsz a villalakók IQ eredményeihez, hogy az átlag 94 pontjuknak örültek, hogy "átlagosak" legalább?

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 15:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szerinted ezzel csak palástolták a csalódottságukat vagy tényleg nem is nagyon hallottak még az IQ-ról?
2011. márc. 7. 15:17
 2/13 anonim válasza:
100%
Én még azt a 94 pontot is sokallom...
2011. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Én is ezt akartam írni, mint az előttem szóló, bár én nem nézem ezeket a primitív embereket, épp elég amit az ajánlókban a műsorok közt látok, meg némelyik újság címoldalán. Egyik ocsmányabb, mint a másik.
2011. márc. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az átlag a 100.


A villalakók javarészt tehát átlag ALATTIAK, még ha kevéssel is. Ez egyébként nem lep meg. Úgy gondolom, hogy a magasabb intelligenciájú emberek inkább kívülről figyelnek egy ilyen történetet, mint a VV, de ők maguk nem vágynak arra, hogy beköltözzenek. Egyszerűen azért nem, mert ők fel tudják mérni, hogy ez mivel jár, nem úgy, mint azok a villalakók, akik nagy hanggal beköltöznek, majd beköltözésük után, utólag nyávognak azon, hogy nem bírják, és haza akarnak menni.

2011. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugy gondolom, hogy nem mindenkinek kell ahhoz magas IQ-val rendelkeznie, hogy sikeres legyen es ebbe a musorba sem azok jelentkeznek, akik tudnanak a tudasukkal ervenyesulni. Nem veletlenul prostitualtakbol es selyemfiukbol all a banda.
2011. márc. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Meg tegyük hozzá, hogy az IQ tesztekből mindegyik más eredményt ad, szóval ez baromira nem mérvadó... Attól, hogy egy kérdéssora ráírjuk, hogy "IQ Teszt" attól még nem ad ugyanolyan eredményt, és nem lesz vele mérhető az intelligencia.


Arról nem is beszélve, hogy valaki lehet nagyon intelligens, lexikális tudás mellett, és lehet egy idióta, de fejből tud bármit idézni a Révai lexikonból...


Szóval, az a 94 akkor érne valamit, ha mindenki ugyanazt a tesztet töltené ki, és azon a teszten lenne az átlag 94.


Én töltöttem már ki olyan IQ tesztet, ahol 180-as eredmény volt, az unokatestvéremnek meg 80. Szóval ennyit erről :)

2011. márc. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha papíron adták volna oda nekik a tesztet és ők osztják be, hogy melyik kérdésre mennyi időt szánnak, valószínűleg jobb eredményt értek volna el.

Volt itt az oldalon egy kérdés, hogy kinek hogy sikerült és mindenkinél kiderült, hogy jóval alacsonyabb lett az eredménye, mint a régebben kitöltött IQ-teszteknél.


Ettől függetlenül nem vagyok nagy véleménnyel az villalakók intelligenciájáról.

2011. márc. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kíváncsiságból kitöltöm ugyanazt a tesztet, ha van kedvetek, töltsétek ki ti is! :)

[link]

2011. márc. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

A műsor honlapján meg lehet csinálni a tesztet. Minden kérdésre 30 mp van, néha ez semmire sem elég. Megcsináltam, 99 lett az eredményem, bár egy csomószor fölkaptam a vizet, hogy ennyi idő alatt úgyis esélytelen átlátnom a kérdést, a feladatot, meg a megoldást, úgyhogy csak tippeltem. Ja és az is idegesítő, hogy nem lehet a válaszlehetőségekre közvetlenül kattintani, hanem még alul külön be kell azonosítani őket. Más teszteknél (bár tényleg mindig más lett az eredményem) 113 volt a legkevesebb, amit elértem.


Ha van kedvetek, próbáljátok ki ezt a konkrét tesztet, rájöttök, hogy nem semmi módon idegesítő, és cseppet sem könnyű. Lejáratásnak pont jó. :)


Nem azt mondom, hogy ilyen-olyan okosak lennének a villalakók, sőt, megvan legtöbbjükről a jólformált véleményem. :P De egy-kettő szerintem azért meglehetősen eszes.

2011. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok benne biztos hogy ez egy valós eredmény. Valószínűleg a két kormos is lehúzta az átlagot.
2011. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!