Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősöd aki...

Van olyan ismerősöd aki szegény vagy átlag emberből gazdag vagy jó módú ember lett? Ha igen hogy csinálta?

Figyelt kérdés
2011. okt. 22. 21:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Igen, 2 nagynéném és a férjeik is.

Mindannyian egyszerűen csinálták: elmentek egyetemre, jó átlaggal végeztek, találtak munkát. Mára 40-50 évesek, vezető pozíciókban dolgoznak. Nagy családi ház, hatalmas autó, évi 2x drága külföldi nyaralásra telik.

Persze ehhez nyilván szükség van arra, hogy a családban mindkét fél jó pozícióban dolgozzon.

Az egyikőjük családja kifejezetten szegény volt, a másikójuké átlag. Nekünk nem megy ennyire jól, de mindenünk megvan szerencsére :)

2011. okt. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki ma 40-50 éves,az még könnyen végzett egyetemet és könnyen is talált munkát.

Ilyen rokonom nekem is van. Igaz,hogy ő kihasználta a lehetőségeit is.

2011. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a párom.

Gyermekotthonban nőtt fel, utána saját erőből egyetemre ment.

Napi 12 órákat dolgozik mindemellett...

2011. okt. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
23%
Adó csalás
2011. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

21:54


Gratulálok! Mert az akinek már kicsit jobban megy, az lop csal, hazudik. Ügyes...

Tipikus magyar mentalitás.

B+

2011. okt. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
A férjem. Semmi extrát nem csinált, csak nagyon-nagyon sokat dolgozott és amint lehetősége volt, szakirányban képezte magát - éppen ami hasznosnak tűnt.
2011. okt. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
77%
21:54 vagyok. Nem azt mondtam hogy mindenki. én csak egy tippet adtam neki hogy lehet sok pénze. Nem szóltam egyik dús gazdag ipar mágnás ellen egy szót se...
2011. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
pl apám.(bár jómódú családból származik,egy fillérrel nem támogatták soha,mert sóherok voltak így le is lépett).Egyedül fenttartotta magát és lediplomázott,ledoktorált(nem orvos).Kimondottan sok pénzt úgy 40éves korában kezdett el keresni,amikor vállalkozó lett,most már 60 lesz,de még most is őrülten melózik!Szabadideje alig van,a pénzt elkölteni nincs ideje,de kamatoztatni igen szerencsére.
2011. okt. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, a szüleim. Mindketten vidéki földművelő családból származnak. Apám diplomát szerzett, anyukám főiskolát végzett. Úgy csinálták, hogy apukám sok mindenhez értett, jó volt abban, amit csinált és a családjából hozta a szorgalmasságot, a kitartást, ezen kívül mindig is kreatív volt. Amikor lehetőséget kapott arra, hogy egy MLM-cégben dolgozzon, akkor elkezdték mindketten csinálni, jó sok kemény munkát fektettek bele, együtt építették a céget és megtérült. Így csinálták.
2012. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
1%
sikkasztás
2012. febr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!