Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha túl okos vagyok?

Mit csináljak ha túl okos vagyok?

Figyelt kérdés
132 pontos lett a Mensa IQ tesztem.
2011. márc. 8. 15:33
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Igazából csak nagyképűsködni jöttem :D

De aki azt mondja, hogy az IQ nem ugyanaz mint az okosság, az hülye :P

2011. márc. 8. 18:32
 12/33 anonim ***** válasza:
80%
Az IQ tesztben van konkret kifejtos kerdes, amihez tenyleg kellene gondolkodni is? Akar totozassal is kijohet valakinek egy jo eredmeny. Nem nagy kunszt kivalasztani 4 valaszbol egy oda illo alakzatot, szamot, kifejezest...hogy ezzel a "tudassal" mit tudsz kezdeni a napi eletben, kerdeses...latod, hogy ettol meg a szemelyiseged milyen fejletlen.
2011. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Ez miből jött le?
2011. márc. 8. 18:45
 14/33 anonim ***** válasza:
66%
Magabol a kerdes felvetesebol es abbol, hogy ismeretlenul hulyezel le embereket. Ilyen lenne egy okos ember? Emellett fenntartom, hogy az "okossag" es intelligencia hanyados nem ugyanazt jelenti.
2011. márc. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

"abbol, hogy ismeretlenul hulyezel le embereket."


Aki hülyeséget mond, az hülye. Ezen nincs mit ragozni.


"Emellett fenntartom, hogy az "okossag" es intelligencia hanyados nem ugyanazt jelenti."


Hát ezt mondom, hogy hülyeséget beszélsz. És akkor csodálkozol ha lehülyézlek?

2011. márc. 8. 18:58
 16/33 anonim ***** válasza:
75%
Nem fogok veled vitatkozni, ez az utolso irasom neked. Gondolkodj el azon, hogy mit irtal. Tul okos vagy - szerinted okos ember ir ilyet? Minel tobbet tud valaki, annal jobban latja, hogy mennyi mindent nem tud meg.
2011. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Én tisztában vagyok azzal, hogy mennyi mindent nem tudok, viszont magasan az átlag fölött vagyok, ez tény :P
2011. márc. 8. 19:03
 18/33 anonim ***** válasza:
73%
Ha 250 lenne, akkor lehetnél túl okos, ha egyáltalán van ilyen. Most csak erős átlagos vagy.
2011. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Milyen erős átlagos? "Az Ön intelligenciahányadosa (IQ) 132. Ez a kiemelkedő érték magasabb, mint az emberek 98%-áé." Ennyit az átlagról...
2011. márc. 8. 20:34
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt olvastam, hogy 120 az átlag. Nem beszélve arról, mennyire megbízható ez a mensa-teszt...
2011. márc. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!