Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon hülye voltam. Mit tehetek?

Nagyon hülye voltam. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy nagyon ideges voltam a barátnőmre ( mert mindenkit lenéz, akinek nincsenek millió forintos cuccai, és elég durva dolgokat mond rájuk...) ezért egy fiúnak, aki szerelmes belé, megírtam, hogy csak kihasználja (részben igaz). De a fiú elmondta a lánynak, a lány meg elmondta szinte mindenkinek. OKé, oké, én voltam a hülye, kérlek nem szeretném mégegyszer hallani. Mit csináljak?
2011. márc. 8. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátnőd,ugyan már ez nem a barátnőd...Barátnők nem vágnak egymás alá...amúgy tudod hány ilyen lány van specil egy ismerősöm huga csak azért tart egy pasit hogy legyen ingyen sofőrje...
2011. márc. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

A lány nagyon dühüs lett vagy nem beszélt veled?

Ha nagyon haragszik rád akkor menj el hozzájuk, beszélj az anyjával is, vigyél neki valamilyen ajándékot (virág, csoki, vagy bármi) és kérj tőle nagyon kedvesen bocsánatot. Ha nagyon dühös, adj neki pár napot ;D

2011. márc. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
46%
Te nem vagy az ő barátnője, ő nem a tiéd. Keress olyanokat, aki "normális" és akire nem vagy féltékeny.
2011. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem kérj tőle bocsánatot hogy a háta mögött kevertél. Amúgy neki is bocsánatot kéne kérnie, mert ő meg erre azzal válaszolt hogy ő is kevert a te hátad mögött. Ezen kívül annyit tehetsz még hogy máskor kerülöd az ilyen helyzeteket. Hogy jutott eszedbe bemártani annál a fiúnál? Biztosan nagyon idegesítő lehet hogy leszól mindenkit a háta mögött, de ezt akkor inkább neki mond hogy ez milyen dolog ne másnak.
2011. márc. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért mártottam be, mert elegem volt, hogy játszadozik az érzelmeivel, a fiú komolyan gondolta, és egy méregdrága parfümmel is meglepte karácsonykor.
2011. márc. 8. 18:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem kérnék bocsánatot. Azt tetted, amit jónak láttál.
2011. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En sem kernek bocsanatot es nem is baratkoznek a lannyal. Miert baratodnod o, ha te nem olyan vagy, mint o es ez zavar is teged? Tudod, madarat tollarol...
2011. márc. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!