Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tehetek, ha az oktatóm...

Mit tehetek, ha az oktatóm szerint is tökélesen vezettem a vizsgán, a vizsgabiztos mégis megbuktatott? Arra hivatkozva, hogy nem eléggé néztem szét kihajtásnál, és többel mentem, mint 50. De nem mentem többel, és figyelmes voltam!

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Így utólag már semmit. Miért nem a vizsgán mondtad neki személyesen???
2011. jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mert se köpni, se nyelni nem tudtunk az oktatómmal a meglepetéstől.

Nem kellett helyett cserélni, hanem visszamentünk a telepre, és mindketten meg voltunk róla győződve, hogy meg van a vizsga.

Egyszerűen sokkot kaptam.

2011. jún. 10. 12:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos borítékot várt. És mivel nem kapott, ezért mérgében meghúzott.

A helyszínen agyon vertem volna.

2011. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 D.O.81 ***** válasza:
Utolsónál a pont!
2011. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem az oktatók nem olyan meglepődős fajták. Ha tényleg olyan príma lettél volna, és nem lett volna a vb-nek igaza akkor azért megmondta volna a magáét.

Ők nem úgy vannak, mint te, hogy a vb ellenség, hanem elég jól ismerik egymást, mivel többször találkoznak.

2011. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Engem is elhúztak elsőre,aztán mikor mentem másodszor,előre megmondták ha át akarok menni,25 ezer a borítékba!

Nagyon pénzéhesek ezek...mindet agyon kéne verni...

2011. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsó ez melyik iskola+település?
2011. jún. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, nincs igazad. Azért, mert amikor sorolta a hibákat, akkor az oktatómra nézett és megkérdezte,hogy "ugye?" És az oktatóm azt mondta neki, hogy ő nem így látta.
2011. jún. 10. 17:58
 9/10 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 15:49

csigavér,Bp,

2011. jún. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem tehetsz semmit sem már,újra befizeted a vizsgadíjat,és imádkozol hogy sikerüljön.Vagy adod a borítékot,és biztos meglesz.Ha mégse lehet megint nem sikerül,és mehetsz megint vizsgára...Ez olyan mint egy mókuskerék.
2011. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!