Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sokadjára csalódok a barátnőmb...

Sokadjára csalódok a barátnőmben. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már 9 éve ismerjük egymást, kb 3-4szer hátat fordított nekem, de persze kibékültünk (úgy hogy én kezdeményeztem, és nekem kellett bocsánatot kérni...) Most úgy néz ki elege lett belőlem, és ezért felhasználta a barátnőink veszekedését (amihez nekem közöm nem volt),hogy őket kibékítse és ellenem fordítsa. Na hát ez sikerült is, és mérhetetlenül csalódott vagyok, persze ezt nem mutatom ki...Az évek során folyton megalázott, az önbizalmamat leépítette, mindenkit dicsért nekem pedig a rossz tulajdonságaimat mondta a szemembe, sokszor ki is röhögött stb. És a végére már teljesen megutáltam magamat, depressziós lettem, öngyilkosságon gondolkoztam... A többiekben csak a rosszat láttam/kerestem, mert ugye amíg magadat nem szereted addig másokat sem tudsz. Most egész nap a suliban engem beszélnek ki 2-en 3-an, próbálok vele nem foglalkozni, azzal hogy mit gondolnak rólam,de még így is nagyon rosszul esik. Mindenhol, ahol fenn vagyok (közösségi oldalak meg ilyenek) azt hangoztatják hogy milyen jó nélkülem, meg stb. Örülnék ha írnátok, hogy ti már lábaltatok-e ki ilyen helyzetből, vagy valami tanács is nagyon jól jönne.Előre is köszönöm
2011. márc. 8. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy kell neked, ha még mindig a barátnőd. Ha már az ellenséged, vedd fel a kesztyűt, és állj bosszút.
2011. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nekem is a barátommal. Én Szakítottam vele de megbeszéltük, hogy barátok maradunk. Ő engem azóta is kerül! :D
2011. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 krameri ***** válasza:

Töröld ki az életedből, nem érdemli meg, hogy foglalkozz vele. És csajozz be amilyen gyorsan csak tudsz, hadd örüljön :P

Egy másik lány könnyebben elfeledtetné, nem foglalkoztatna tovább a régi. És az exed ha tényleg ekkora szenya, akkor rá férne egy pofon, csak hogy leszálljon a magaslóról. Nem vagyok erőszakpárti, de azért a pofonért egyszer még nagyon hálás lenne, hidd el.

2011. márc. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen minden választ, de én is lány vagyok, és ő csak egy barátnőm (volt) :D:))
2011. márc. 8. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ja azért ha szerelmi sztori lett volna, olyan olvasatban kicsit durva lenne a történet :D
2011. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 krameri ***** válasza:

úú bocs, teljesen az jött le nekem, hogy fiú vagy, és a csajod dobott :D

Akkor szerintem szrjad le, ne add meg neki az örömöt, hogy szenvedni lát. Keress új barátokat, és idővel majd elmondhatod az ő barátnőinek is az igazságot, hogy hogy is volt, de mindenképp várj még vele. Nyugi 1-2 hét és leszállnak rólad mert megunják, ha nem látják hogy téged ez zavar.

2011. márc. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen élményem, még általánosban. Fiú vagyok és volt egy fiú osztálytársam, nevezzük barátnak. Ő mindig olyan volt, hogy ha összevesztem vele valami apróságon, akkor ellenem fordította 2-3 másik osztálytársamat is, akik szintén a barátaim voltak. Nem szóltak hozzám, ki lettem közösítve, stb. Szerencsére ekkor még nem virágoztak a közösségi portálok, így az effajta kellemetlenséget megúsztam. Vannak ilyen szerencsétlen és szemét emberek, akik egyedül semmit nem érnek és inkább mindenkit ellened hangolnak ha bajuk van veled.

Én a helyedben messzire elkerülném ezt a barátot és próbálnék másokkal barátkozni. 28f

2011. márc. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!