Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csalódtam a barátnőmben, mit...

Csalódtam a barátnőmben, mit csináljak?

Figyelt kérdés

18 évesek vagyunk (lányok), és középsulis 3-ig nem volt semmi bajunk egymással. 17 évesen (nyáron) olyan társaságba keveredtem (bratyóm által), akik nagyon adnak magukra, gazdagok, szépek, divatosak, csinosak, tehát ők azok a tipikus lányok, akiknek csak az számít, hogy 100%-os legyen mindig mindenben. Én sosem voltam ez a fajta lány, mondjuk nagy szám van, szeretek a figyelem középpontjában lenni, (sokak szerint csinos vagyok), de a tanulást, barátok előtérbe helyeztem mindig a divatnál, bulizásnál.

A probléma ott kezdődött, hogy megváltoztam 4-re... (Neveletlen hercegnő fíling), "megcsináltak" szépre, divatosan öltözködöm, stb, és azóta sok pasi rámhajtott, többek között az ő (barátnőm) kiszemeltje is, és emiatt nagyon összevesztünk, pedig nem is jöttem össze a sráccal.

Sok pasi megnéz, szeretne megismerni, de rájöttem, hogy csak a külsőm miatt... Sokkal jobban éreztem magam, amikor olyan kis átlagos lány voltam (most is az vagyok, csak jól nézek ki), azért kedveltek, mert tanulok, rendes vagyok, most meg nem is akar senki ismerkedni az eszem miatt tegyük fel. :(

Az írásomból az jöhet le, hogy beképzelt vagyok, de komolyan nem! Nem szoktam kimutatni, hogy elégedett vagyok az alakommal, adottságaimmal, sosem jegyeztem meg senkinek, hogy de jó csaj vagyok...

A barátnőmmel megbeszéltük érettségi után, hogy megyünk Balatonra többen (ott lesz a kiszemeltem is), de benyögte most, hogy nekem már nincs hely! :(:(:( Mondtam neki, hogy alszom a földön, csak mehessek, arra azt válaszolta, hogy nem, majd jövőre... :( Tudom, hogy az bántja, h. jobban nézek ki nála... Ő nem szép, nem csinos, és ezért...

Mit tegyek? Mennem kell Balatonra... életemben kétszer voltam nyaralni, akkor is a szüleimmel. Nekem szükségem van rá annak ellenére, hogy ilyen! :( Na és persze a pasira is szükségem lenne... :(

Hogy vegyem rá, hogy mehessek???


2010. júl. 6. 16:30
1 2
 1/13 anonim válasza:
haggyad beképzelt a csaj:D
2010. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért a barátnőd dönt a kérdésben, a többieknek nincs beleszólásuk?Gondolom nem ketten mentek?
2010. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
már ne is haragudj, de szánalmas vagy....könyörögsz valakinek a jóindulatáért, aki magasról sz.rik rád....
2010. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
A baratnod rendezi a nyaralast v mer kell tole engedelyt kerned?beszelj a tobbiekkel is.
2010. júl. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vagy vidd el a barátnődet a gazdag ismerőseidhez, hogy "csinálják" szépre őt is,hátha akkor enged neked.:)
2010. júl. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

15-en mennek, de én onnan csak 3 embert ismerek... és szerintem ne is tudják, hogy menni akarok, mert barátnőm ismerőse mind, és egy másik osztály... Gondolom barátnőm nem közölte velük, hogy szeretnék menni, én meg nem ismerem olyan jól őket, hogy mondjam, hogy mehessek! :(


Könyörgöm neki igen, mert szeretem, és nem akarom, hogy ilyen miatt megszakadjon a több éves barátságunk!

2010. júl. 6. 16:37
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha megalázkodsz előtte ki is használhatja a és akár pokoli nyaralás is lehet belőle számodra. Törődj bele, hogy már buktad azt a pár napot.
2010. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lehet nem csak külsőleg változtál meg és azért ilyen a bnőd veled.Bár ezt nem tudhatom.Nem szép dolog tőle, de azért te is megérthetnéd őt.Ott volt egy pasi akit ő szemelt ki és rád hajtott. Hát ez az önbizalmának biztos nem tehetett jót:S

De ebben nem vagy hibás. Ha ilyen akkor szerintem ne foglalkozz vele egy ideig lehet rájön majd,hogy nem érdemes emiatt összeveszni veled.

2010. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
hello csajszi!atr írtad, hogy "neveletlen hercegnő feeling"akkor azt is tudnod kell, hogy ott is össze vesztek a barátnők!nem kell könyörögnöd neki csak ted azt amit azelött tettél mikor nem változtál meg kölsöre és ez neki fájt, mert Ő nem olyan szép!ez írigység sajnos...:(legyél vele többet vagy beszélges vele többet ne hagyd, hogy tönkre menjen a kapcsolat, ha neked fontoss!hid el,hogy egy idö után Ő fog keresni,mert hiányozni fogsz neki...
2010. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
valamit csak elszúrhattál,mert egy igazi barátnő nem dob el csak azért mert divatosabban kezdesz öltözködni stb. vagy sose volt igazi barátnő akkor miért ragaszkodsz hozzá? keress egy másikat az elit clubból,ők biztos nem a balatonra mennek sokkal inkább miami-be
2010. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!