Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinteted? Mit csináljak?

Szerinteted? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,12éves lány vagyok.Van 3 barátnőm,de úgy érzem már,hogy semelyikkel sincs olyan kapcsolatom,mint régebben volt...

Szóval A,B,C nek nevezem el őket.

A:Nagyon sok közös témánk van,mindketten egyformák vagyunk nagyon is,de ő nagyon jó kapcsolatot ápolt a többi osztálytársammal is..És nem tud 10felé szakadni.És ez engem nagyon tud zavarni,mert olyankor mikor mással van akko egyedül érzem magamat.

B:Ő pont az ellentétem,mindenben.Vele bármit meglehet beszélni,ha valamit nem értek ,ő segít.Viszont az A-t jobb baratnőmnek tartom,nemtudom miért

C:Ő róla inkább semmi..

Az a baj,hogy semelyik nem vesz komolyan.Nem tudom miért.Nem tudom mit csináljak..Keressek más barátokat?Nagyon el vagyok tőlük már távolodva A-tól a többiekkel való viszonya miatt,B-hez meg sosem áltam annyira közel.Kérlek segitsetek mi legyen.


2011. márc. 9. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kamaszodtok. Ilyenkor a fiatalok el vannak havazva, ismerkednek játszanak, tanulnak közben meg egy rakás olyan biológia folyamat zajlik le bennük, hogy ez jelentősen megváltoztatja a viselkedésüket. Aztán a szülők, a haverok, fiúk... stb.

Kicsit bonyolult dolog ez, de valahol természetes.Keresss más barátokat is!

2011. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az egyáltalán nem baj, ha másokkal is ismerkedsz. Miért ne lehetne más is a barátod, nem kell leragadni A,B,C mellett.

A-val szemben ne légy túl "önző",mert az meg nem vezet sehova. Még elmérgesítheti a viszonyt.

Találjatok ki közös programokat, és ha mind a 4-en nem is mindig tudtok egyszerre elmenni, lehet, hogy csapódnak hozzátok mások.

Itt a jó idő, ki lehet menni pl. kosarazni, úszodába, vagy túrázni, ahol akarva-akaratlanul is többen verődnek össze. Na, ezt kell kihasználni és ismerkedni, és barátságokat kötni.

Ne aggódj, a napsütéssel (meleggel) együtt a kedved is jobb lesz. :)


Szia!

2011. márc. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzést, én is voltam így annak idején régen.

Nehéz megmondani, mit tegyél, én inkább csak túléltem azokat az időket... :-/

Próbálj meg esetleg Te is nyitni a többiek felé, pl. akikkel "A" barátkozik, hátha együtt is jól meglennétek. Úgy látom, mégiscsak ő áll a legközelebb hozzád, fontos, hogy maradjatok jóban!

Ne erőszakosan, de ha látod, hogy másokkal beszélget, játszik, próbálj csatlakozni, egyszerűen lépj oda, és kérdezd meg, jöhetnél-e te is. Remélhetőleg bevesznek, de ha mégis az a válasz, hogy inkább maguk akarnak lenni, akkor fontos, hogy ne sértődj meg és ne vessz össze velük, hanem tartsd tiszteletben, hogy ők most külön akarnak lenni, húzódj vissza, és esetleg később állj elő valami ötlettel, vagy ha a szüleid engedik, hívd át mindannyiukat magatokhoz egy jó kis beszélgetésre-játékra!

2011. márc. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 habibi ***** válasza:
én is így voltam , de én egy nagyon rossz tulajdonságokkal rendelkező lány voltam, és mikor (nekem A és B barátnőim voltak) A bejelentette, hogy jövőre B-vel fog ülni és ezért én majd nem ülhetek B-vel, hát éjjeleket bőgtem miattuk :) de rá egy évre én ültem B-vel, és minden megoldódott, jóban voltunk, bár mostmár eléggé eltávolodtunk egymástól, de akkor nagyon jó volt.
2011. márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!