Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerinteted milyennek kell...

Szerinteted milyennek kell lennie egy járművezető oktatónak, a sikeres vizsga érdekében?

Figyelt kérdés
Az én oktatóm 62 éves, negyedjére fogok vizsgázni. Tiszta ciki, voltak emberek akik ajánlottak, most meg tudok párról, akik harmadjára mentek át nála, pedig kocsimániások. Az én oktatóm beszél a csajokról, erről-arról, ha elbaszok közbe vmit lebasz, van mikor csöndbe ül, van mikor fekszik és cigizik, úgy érzem, h elfásult ő, biztos jo volt valamikor, de már kiégett.. Nem érzem balf*sznak magam a vezetéshez, szóval csak vele lehet a gond, azt modnja tanuljam a kresz konyvet, mert sanszom sincs a negyedik vizsgára.. már átnéztem a konyvet, majdnem mindent tudok, akkor a gyakorlatban csak neki kéne mondania, hogy most erre figyeljek, arra figyeljek, ő sosem szólt, hogy mire figyeljek, csak elrontom, lebasz.. oké magamtól kell felismerni a helyzeteket, de ő az elején se mondta soha, hogy azért legyek figyelmes, mert ez az lehet majd ott.. vélemény?
2011. máj. 6. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem váltasz oktatót? Szükséged van arra h PÁV-ra menj?

Én már rég váltottam volna.

2011. máj. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen igazad van, az lesz ..
2011. máj. 6. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!