Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az őrületbe kerget! Mit lehet...

Az őrületbe kerget! Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy a legjobb barátnőm egyre furcsábban viselkedik.Nagyon sokáig sose veszekedtünk,csodálkozott is mindenki,hogy milyen jól kijövünk egymással.Mindig csak hülyeségeken járt az eszünk.Aztán én mostanában,úgy év eleje körül elkezdtem komolyodni,a jövőmet is építgetni,de változatlanul sokat hülyéskedtünk,bulizgattunk,flörtölgettünk.Ő egy kicsit jobban belemerült a dolgokba,nagyon leitta magát néha,azt se tudta,hol van,mindenféle idegen férfival csókolózott,mondtam neki,hogy ez nem lesz ez így jó.Akkor kezdődött ez az egész.Addig a pasijaimat mindig leszólta,utálta őket.Újabban pedig mindig rámászik arra,akivel én vagyok.Mivel elzüllött teljesen,én meg sokkal jobban tanulok,irigy is rám.Mostanában elég rossz a kedvem is,meg se kérdezi,miért vagyok szomorú.Ez nekem nagyon rosszul esik,engem mindig érdekelt,hogy mi van vele,ha rossz kedve volt,együttéreztem vele,megbeszéltünk mindent.Ez már sose jön rendbe?Ő más társaságot talált,nekem is lenne más társaságom,de elég egyedül érzem magam.Mit lehet ilyenkor csinálni?
2011. márc. 9. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
2 dolgot tehetsz.Vagy elfogadod a jelen helyzetet,hogy más irányba fejlődtetek,és kész,vége,vagy elfogadod őt olyannak,amilyen.Azaz nem nevezed züllüttnek,nem próbálsz beleszólni az életébe,hogy kivel csókolózik,meg kivel nem,mikor rúg be,és mikor nem,stb.Nem kell neked vele menni bulizni,ha te nem vagy olyan fajta,csak fogadd el,hogy ő nem olyan,mint te.Ez persze csak akkor jó,ha az elfogadás kölcsönös.Próbálj vele beszélni erről. :)
2011. márc. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lányom volt barátnője pont ilyen volt, mint a te barátnőd.Szépen elmaradtak egymástól!A lányom azt mondta neki nem kell ilyen barátnő!
2011. márc. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt alti 3.tol egesz kb. 21eves korunkig, sulve folve 1utt voltunk. A szuleink vicceltek hogy oreglanyok maradunk. Aztan neki jott a barat, majd ferj es a gyerek, ez a vilag meg nekem tok idegen (igy 34 korul meg mindig ferj, gyerek nelkul boldogan) es eltavolodtunk egymastol. Valtozott o is, meg en is. Probaltuk hogy mukodtessuk, de nem ment. Ami meg nem megy, azt nem szabad eroltetni.


Jol szolt az elozo, vagy fogadd el ilyennek, vagy szepen lassan epitsd le a kapcsolatot. Keress masokat, akiknek hasonlo az erdeklodesuk es az alkohol szintjuk ;)

2011. márc. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem itt arról van szó, hogy megváltoztatok, felnőttetek és már nem vagytok olyan egyformák, mint régen. Velem is ez volt anno gimiben. Az első 3 évben volt egy társaság, ami a visszafogottabb csajokból állt, én is ide tartoztam, aztán változtam, elkezdtem nőiesebben öltözni, a fiúk is észrevettek, naygszájúbb, nyitottabb lettem és már nem éreztem magam olyan jól velük, valahogy azt éreztem, hogy kilógók közülük. Akkor egyszercsak úgy szépen fokozatosan átcsapódtam a vagányabb csajok bandájához, de ott meg valahogy nem voltam elég vagány. Szóval végül egyedül maradtam. Most az egyetemen, melóhelyen új barátaim vannak, akik közt megtaláltam a helyem, vannak itt vagányabbak és visszahúzódóbbak is, de vegyes a társaság és én is jól érzem magam velük. A gimiben még klikkek vannak, a avaló életben viszont sokszor teljesen vegyes társaságok alakulnak ki és ott majd te is hamarabb találsz neked megfelelőt.

Ha a barátnőd viselkedése nem tetszik hanyagold, aztán ha észbekap fogadd vissza. De lehet, hogy már soha nem lesz ugyanaz minden mint volt.

2011. márc. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!