Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit érdemes tenni?...

Ilyenkor mit érdemes tenni? Légyszi olvassátok el!

Figyelt kérdés
Nyáron a tánccsoportba járt az egyik ellenségem is,aki csak úgy szivatásból rám utáltatta az egész csoportot 2 ember kivételével. Azt se tudom hogy amúgy mi bajuk velem,csak azt mondják,hogy "tudod te azt"... Hát jól van. Augusztus végén kiléptem a csoportból mert oda már nem tudtam kijárni,ezért a saját városkámba járok azóta is. Itt minden jól megy,de a régi utálat megmaradt. És amikor találkozok velük akár interneten,akár élőben(szerencsére ez ritka) akkor eszembe jutnak a régi idők,és ez miatt depresszióba esek.Nem jó ez így.Barátnőm szerint már nincs sok esély a békülésre,de mégis, HOGY BÉKÜLHETNÉK KI VELÜK? nem szükséges,hogy puszipajtások legyünk,csak ne utálnának a semmiért...13/L
2011. okt. 15. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:

ne aggódj,ezek a régi sérelmek mlg 13 évesen megvannak,de hidd el 15 évesen ha majd találkoztok azt sem fogjátok már tudni,h egyáltalán min is vesztetetek össze

én úgy gondolom,h a békülés nem egy boccsal történik,hanem egy átalakulással :)

de erre majd te is biztosan rá fogsz jönni pár év múlva

19/L

2011. okt. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,ez megnyugtató.:)
2011. okt. 15. 10:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szorongasd meg őket azzal,hogy mindig kedves és megbocsájtó leszel velük.Lássd meg bennük a hisztis kisgyereket aki azért viselkedik igy mert valami nem ugy sikerült mint ahogyan azt ő szerette volna.Hidd el a megbocsájtás jobban fáj mint az ostorcsapás.
2011. okt. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!