Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi bajuk lehet a többieknek...

Mi bajuk lehet a többieknek az iskolában azzal, hogy minden nap beszélek a haverommal?

Figyelt kérdés
Az iskolában minden nap úgy kb. 30 percet legfeljebb, de a többiek emiatt b*zinak tartanak engem is meg őt is. De miért ilyen köcsög mindenki? Már haverkodni se szabad?
2011. márc. 10. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális esetben nem merül fel ez, szóval lehet, hogy ők látnak valamit, amit Te sem sejtenél...
2011. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én b*zi azt megmondom 100%-ra
2011. márc. 10. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Jézusom totál hülyék. Fogalmam sincs mi lehet a bajuk, de ne is törődj velük. Irigyek vagy sejtelmem sincs, hogy mi lehet. Vagy annyira utálnák őt?? Nem igazán értem.

Mindenesetre tényleg ne törődj velük. Beszélgess vele aztán majd megszokják. Ez van ezt kell szeretni kész! Akinek nem tetszik forduljon el és ne törődjön vele. Egy idő után meg fogják unni a bu**zást.

2011. márc. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg a többiek mind lányok? Ha nem akkor ott velük miért ne lennél b*zi? Nahát nahát
2011. márc. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!