Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen undok a...

Miért vagyok ilyen undok a legjobb haverommal, akit a gyakorikérdésekről ismerek? Egy lány

Figyelt kérdés
Sose találkoztunk még, de december közepe óta folyamatosan msn-ezünk, terveztük a talit nemrég, de beteg lettem, így abbamaradt(innen ismerem erről az oldalról és neki is én vagyok a legjobb haverja), de msn-en tényleg kb mindennap beszélünk, már nem olyan jó mint decembertől január közepéig, mert kb azóta bnője van, akit szintén erről az oldalról ismert meg. Eleve olyan izé lett, nem tudom.. Alig tudunk beszélgetni, mert sokszor nem ír, mondván neki kell írnia, és a csaj megsértődik ha nem ír rögtön. meg azon is kiakad a csaj, ha szóba kerülök én, eddig kb 2-3x kerültem csak, és a válasza a csajnak: 'aha' volt vagy 'jóvan', és durcis lett. ez nem tetszik, most mi lett a haveromból? a csajnak a rabszolgája? ez olyan izé.. és taliztak már 2-3 hétvégén, és a következő pár hétvégén is ő megy, és kérdeztem, miért nem a csaj látogatja meg őt inkább? miért csak ő? és erre a válasz volt: "nem akar neki fáradságot okozni meg minden inkább szaladgál ő" na ezen kicsit kiakadtam, nehogy megerőltesse a lábát az a csaj... most szerintetek mi a bajom, egyáltalán velem van a baj?
2010. márc. 2. 17:19
 1/2 A kérdező kommentje:
msn-en pl nem ír rám rögtön ha bejelentkezek, sőt van h rám se ír, pedig eddig ahogy feljöttünk, rögtön írtunk egymásnak, és megkérdeztem tőle, és őszerinte félreértem ezt, nem szar le, csak hát "ő" a fontosabb.. meg ma is kb összevesztünk msn-en, már nem az igazi a beszélgetés...és mikor mondta h nem akar fáradságot okozni "neki", azt válaszoltam viccesen h "csak aztán nehogy izomlázat kapjon a csaj attól is h kijön elé az állomásra" és h miért vagyok ilyen? kérdezte...
2010. márc. 2. 17:29
 2/2 anonim ***** válasza:
Van egy kínai mondás miszerint a féltékenységben 80% a hiúság és csak 20% a szerelem. Talán túlságosan iritál, hogy a másik csajnak nagyobb hatalma van a srác felett mint neked. Dehát akár hogy is vesszük ebben a helyzetben ő a domináns nőstény és nem te.
2010. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!