Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Itt a jó idő, ki mit csinál a...

Itt a jó idő, ki mit csinál a hétvégén?

Figyelt kérdés
itt az alkalom, hogy kimozduljunk, kíváncsi vagyok, ki hova megy, mit csinál ebben a szép időben. Hoy használjátok ki? :)
2011. márc. 11. 11:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Túrázni megyek, még nem tudom, hova, de ki a fővárosból! :)

24F

2011. márc. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Holnap munka, holnapután remélhetőleg kimozdulok egy kis sétára.
2011. márc. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ülök itthon és szakdogát írok. :( Pedig olyan mehetnékem van.
2011. márc. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Egész nap számítógépes játékokkal fogok játszani!!!
2011. márc. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Ülök itthon és gépezek (azaz kismillió dolgot csinálok a gépen -filmezek, írok, netezek és társai). Nem megyek sehova, szeretem a napsütést de bőven elég ha az ablakból szemlélhetem.
2011. márc. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szombat munka,aztán párommal irány anyuékhoz egy kis ebédre,anyu névnapját ünnepeljük utólag.Vasárnap délelőtt párom névnapját ünnepeljük,délután anyósommal elmegyünk szolizni,meg DM-be,hétfő,kedd pihi,na meg persze beiktatok egy kis takarítást,mosást,meg lehet találkozom barátnőmmel...Egyszóval nem fogok unatkozni...:D:D:D Szép tartalmas hétvégét mindenkinek.
2011. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ma megcsinálok minden házimunkát,főzés,mosás,takarítás stb..

Szombaton kirándulunk,vasárnap horgászunk.

Hétfő-kedd pihi!

2011. márc. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Reggel napsütésre kelek, elmegyek bringázni (tópartra). Még hideg van a fürdéshez, de nyáron nem fogom kihagyni. Ha hazajövök süttetem a hasam, aztán este elmegyek bulizni. Még régebben amikor voltunk Olaszországban, reggel mindig kimentünk a tengerhez, fürödtünk. Délután jöttünk haza, folytattuk a fürdést a szálloda medencéjében. Aztán este belevetettük magunkat az éjszakába. Imádom a hangulatát. Mentünk a sétálóutcákhoz, a játéktermekbe, az éjszaki vidámparkba. Aztán hajnalba vissza a partra, és csak utána haza. Imádtam.
2011. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Szőke.: ) válasza:
én alszok:D
2011. márc. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Holnap délután megyünk jégkorizni, aztán vasárnap szerintem tanulok, hétfőn kirándulni megyünk valahova és kedden tanulás ismét. :)
2011. márc. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!