Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Itt a jó idő, ki mit csinál a...

Itt a jó idő, ki mit csinál a hétvégén?

Figyelt kérdés
itt az alkalom, hogy kimozduljunk, kíváncsi vagyok, ki hova megy, mit csinál ebben a szép időben. Hoy használjátok ki? :)
2011. márc. 11. 11:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Holnap levágjuk a disznót, vasárnaptól pihi és kertészkedés.
2011. márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
51%

Elsősorban végigalszunk egy napot, mert a férjemmel együtt komoly alvásdeficitünk van. Ha kipihentük magunkat, akkor az egyéb, ágyhoz kötődő tevékenységeket is pótoljuk.

A fennmaradó időben a szüleim elutazása miatt lepasszolt kutyájukat fogjuk szórakoztatni, valószínű, hogy elmegyünk túrázni, legalább a kutya se randalírozik éjszaka, hanem nyugodtan alszik majd :)

Görkorizni mentünk volna, de kis termetű a kutya és félek, hogy bekapná a lábát a görkori kereke, ha aláfut.

2011. márc. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Külföldön élek, itt nincs hosszú hétvége, és még erre a két napra is esőt mondanak, hiába van 15-18 fok végre. :(


Úgyhogy beszorulunk a lakásba 4 gyerekkel, szerintem családi társas-partit fogunk csapni. :)

2011. márc. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én unatkozni fogok,szokás szerint.
2011. márc. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ma jön haza nővérem is, bár nem tudja még meddig marad itthon az egyetem miatt. Úgyhogy végre együtt lesz a család:)

Délután megyek a városba 1-2 dolgot megvenni, lehet, hogy úgy alakítom a napomat, hogy megvárom nővéremet a buszmegállóba és együtt hazajövünk:D

Holnap a szüleim dolgoznak, nővérem gondolom 10-ig minimum alszik (egyetemet mellett igen keveset alszik), én pedig kitakarítom az egész lakást, rendet teszek a szobámban, mert anyukám ma később ér haza, mint szokott és még főznie is kell holnapra:/ Holnap este pedig, ha minden jól alakul kimegyünk a barátaimmal valamerre, ami kb. 5 órás esti-éjszkai program (max. éjfélig, mert addigra mindenképp itthon kell lennem). Remélem összejön, mert múlt hétvégén is itthon voltam és most már vágyom rá, hogy kicsit kimenjek.

Vasárnap kipihenem végre magamat, és együtt leszünk a családdal. Valószínűleg itthon leszünk. Délután pedig lehet, hogy átmegyünk unokatesómékhoz köszönteni.

Hétfőre és keddre még nincs konkrét tervem, az majd magától jön. Kedden délelőtt lehet, hogy kimegyünk a vársoi ünnepséget megnézni a barátnőimmel:)

Valamikor pedig tanulnom is kell, mert bár jövőhéten csak 3 napot megyünk suliba vagy 5 dogát fogunk írni és egy csomó házit kaptunk-.-"

15/L

2011. márc. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A csalóka idő örömére jól megfáztam, úgyhogy szenvedek itthon.
2011. márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
89%

Holnap kefélek.

Vasárnap,hétfő kocsmázás.

Kedden meg lustálkodás. xD


17/F

2011. márc. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Nekem sajnos csak a hétfő lesz szabad, de azt ki fogjuk használni. Eddig úgy néz ki, hogy a budakeszi vadasparkba megyünk, de ez még változhat. Az tuti, hogy nem fogunk itthon punnyadni.
2011. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nos. Ha tényleg jó idő lesz (nem fogok fázni vékony pulóverben) naponta pár órára kimegyek a parkba hülyének nézetni magam (kontaktlabdázni). Egyébként nem tervezek semmi különöset. :)
2011. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy megosztottátok velem! :) Jó volt ez a kis közvélemény-kutatás.


Valószínűleg a 4 napból egyet mi is kirándulunk, meg lesz nagybevásárlás a hónapra, meg persze sok pihenés. :)) Örülök, hogy egy csomó olyan programot soroltatok fel, ami nem a pénzköltésről szól. ;) Igazából arra is kíváncsi voltam, hogy mennyire vannak még meg ezek a kis egyszerű de nagyszerű tevékenységek az emberek körében és örömmel olvastam, hogy megvannak. :)

2011. márc. 12. 07:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!