Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek befolyásolja az...

Szerintetek befolyásolja az ebmert a keresztnevének a kezdőbetűje?

Figyelt kérdés
interneten többször is olvastam,hogy igen.én megfigyeltem a barátaimat is és ez szerintem igaz.de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.
2011. jan. 19. 16:43
 1/6 A kérdező kommentje:
*embert
2011. jan. 19. 16:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát persze! Richard vagyok és kiskoromban raccsoltam, ha Béla lennék könnyebb lett volna bemutatkoznom!
2011. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mégis miben?
2011. jan. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én még nem figyeltem meg semmi ilyesmit, szerintem nem, de érdekelne a B kezdőbetűről mit tudsz mondani.
2011. jan. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2011. jan. 19. 17:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez tipikus horoszkópduma, sok tulajdonságot képesek vagyunk magunkra érteni, és azt hisszük a jövendölés/meglátás igaz.

[link]


Ha pedig úgy véled, hogy azonos tulajdonságokat fedeztél fel azonos kezdőbetűjű ismerőseid között, az lehet akár véletlen (csekély rá az esély), vagy az agyad játszik veled és csak azokat az információkat veszed észre a viselkedésükben, amelyek mindannyiukra igazak.

2011. jan. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!