Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miert neznek mindig legalabb...

Miert neznek mindig legalabb 10 evvel idosebbnek, mint amennyi vagyok? Mi befolyasolja ezt?

Figyelt kérdés
Nem sminkelem magam, ha igen, akkor nagyon szolidan.
2011. febr. 20. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Elöször nem lenne baj, ha megirtad volna, hogy hány éves vagy, másodszor megazt, hogy hogy nézel ki.

Ahhoz, hogy hány évesnek nézel ki, a sminkelésnek nek túl sok köze van, viszont ha kövér vagy, akkor könnyeb néznek idösebbbnek.

2011. febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Huszoneves vagyok, de amikor tini voltam, akkor is mindig sokkal idosebbnek neztek.
2011. febr. 20. 21:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az öltözködésed, frizurád miatt, vagy az alakod túl vastag,illetve öreges.
2011. febr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Adottság kérdése. Engem mindig fiatalabbnak néznek, 24 vagyok, és kb 15-16-nak szoktak nézni. De van egy csoporttársam, aki 25 éves, és kb. 35-nek néz ki (lány). Kicsit durvák a vonásai, illetve elég beesett arca van, meg kiugró arccsontja, ez pl. kimondottan öregítheti az embert.
2011. febr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!