Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért ilyenek velem az osztályt...

Mért ilyenek velem az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Két hete beteg vagyok, így nem voltam iskolába. Kb február 27-e óta nem láttak az osztálytársaim meg én se őket.

De azóta, kb senki rám sem ír, iwiw-en vagy valami, hogy élek-e még..

Karácsonyi szünet előtt osztályfőnöki órán, a tanár azt mondta, írunk egy cetlire két olyan neve az osztályból akinek szívesen küldenék képeslapot. Engem nem írt senki. :(((

Kilencedikben, olyan is volt, hogy hiányoztam egy napot a suliból, be se írtak a naplóba, mert annyira nem hiányoztam senkinek, és fel sem tűnt Persze jó, ha lógni akartam volna, de eddig mindig volt igazolásom :((

Nem hiányzok én senkinek az osztályból, a kutyát nem érdeklem, és ez nagyon bánt, bármilyen jó fej is próbáltam lenni.


16F


2011. márc. 11. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
mert te úgy képzeled el az osztályt mint a filmekben.
2011. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Hiába, a kamasz kor az a része az életednek, amit az utána következőben próbálsz kiheverni.

Ne foglalkozz vele. Ne akarj jó fej lenni, hagyd rá. Nem kell senkivel jópofizni. Aki kiváncsi rád, odamegy. Aki nem, azzal meg miért foglalkoznál.

Tipikusan egy klikkesedő, sznob suliba jártam én is. Nem jópofiztam senkivel, velem is csak addig jópofiztak, míg rájöttek, hogy a körömlakkjuk szinéről és a frizurájuk hosszáról belőlem csupán egy ásítást bírnak kihúzni.

Vártam, hogy vége legyen, túléltem, ma már a nagy részének a nevére sem emlékszem. Időnként elmegyek mellettük az utcán, rám köszönnek, nekem meg segíteniük kell, hogy honnan is ismerjük egymást.

Hidd el, még két év és nem kell látnod sem őket. Túl lehet élni és utána remélhetőleg már sokkal jobb környezetben leszel és tuti nem fognak eszedbe se jutni 3 év múlva.

2011. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
hidd el, ha most nem szeretnek, később bánni fogják. különben is, mindig a nagyhangúak lesznek csöndesebbek a középsuliban, és a kevésbé kedveltek lesznek a "menők"... te milyen voltál általánosban?
2011. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ennél is rosszabb volt, folyton piszkáltak, főleg hetedikben és nyolcadikban.
2011. márc. 11. 15:49
 5/7 anonim válasza:
nemértem miért... akkor szerintem más barátságát keresd, ha az osztálytársaidnak nemkell. :S van 300 másik ember abban a suliban az biztos:))
2011. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tetris ***** válasza:

Szia! Látom, nagyon nekibúsultál.

Vedd számításba azt, hogy kamaszkorban vagy, ilyenkor a legtöbb ember nagyon érzékeny, sebezhető. Nehogy már azt hidd, hogy senki sem kedvel. Biztos mondogatták, hogy milyen sokáig távol vagy. Csak mindenki úgy gondolja, hogy majd a másik fog üzenni, vagy majd a másik fog telefonálni.

Ne akarj szántszándékkal jó fej lenni! Hidd el, senki sem tud kibújni a bőréből, nem tudsz te se más lenni, mint amilyen vagy. Nem is kell. Úgy vagy jó, ahogy vagy.

Gyógyulj meg minél előbb! Majd meglátod, hogy fognak üdvözölni, ha meglátnak. Fogják is majd mondani, hogy milyen sokáig elvoltál. Akkor majd elmondhatod majd, hogy milyen rosszul esett, hogy nem kerestek meg. Arra is gondolj, hogy talán kerestek, csak nem vetted fel a telefont, vagy nem voltál gépközelben. Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni.

2011. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Velem is ez volt.. De tudtam, hogy mindig vannak emberek akiknek hiányzom, akiknek feltűnik, hogy valamiért nem vagyok ott.. Sikerül reggel mindig felkelteniük egy sms-el, de a szándék a lényeg :D Biztos hogy te is találsz ilyen embereket. :D Mindenkinek kell legalább egy barát...

Szerintem se foglalkozz velük... Nem érik meg a fáradozást... Csinálj valami mást... Én általánosban végigolvastam a szüneteket, vagy zenét hallgattam, vagy csak mászkáltam...

Az élet nem mesekönyv, mindig lesznek olyanok akik utálni fognak, de olyanok is, akik szeretnek...

Sok sikert! ^^

2011. márc. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!