Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyenek velem az osztály...

Miért ilyenek velem az osztálytársaim? (17/L. )

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 3,8-4-es tanuló leszek év végén. Két tárgyból lesz 2-m, az egyik programozás. Pont 2-re állok, írtam egy 5-ös dogát. Kiosztotta osztályfőnök, mindenkinek nagyon jól sikerült. Két embert kivéve, plusz egy 3. - at, de Ő jön velünk jövőre. És ez a két ember (akikkel egyébként együtt szoktam suliban lógni) haragszanak rám. Ma ott mondta Edina a buszmegállóban, hogy "ide ne jöjjön hozzánk" - hallottam. Mikor odamentem, ahol egyébként a buszsofőr ki szokta nyitni az első ajtót, akkor hátat fordított Nekem és elkezdtek azon röhögni, hogy Ők megbuknak. Mert, hogy a világ összeesküdött ellenük és csak a nyalizósokat engedi át tanár úr. Persze, nagyon nagy nyalizósok vannak ebbe az osztályba... a másik, fekete hajú csaj meg a barátjával szívózott rajtam, szarul esett.
2011. máj. 25. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy miért ilyenek? Mert Neked több eszed volt, mint nekik, Te átmentél, ők meg nem. Ennyire egyszerű. Féltékenyek és irigyek, csak most játsszák a menő "lesz@rom" lányt.
2011. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őket a francba én az ilyen nem is tekintem embernek
2011. máj. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szabad megkérdezni, hogy miket programoztok 17 évesen?

Pár témakört megemlítenél?


Érdekelne.

2011. máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
If, for, while, sztring, swich... (ha hibásan írtam az utolsó szót, javíts ki kérlek!). Informatikai suliba járunk. Tulajdonképpen én nem bánom, hogy 2-es leszek év végén. Lehetnék 5-ös is, ha kinyalnám a tanár fenekét, de így - páni félelmemben - megértettem az anyagot! Érzem, hogy jövőre sokkal, de sokkal jobban fogok tudni programozni.
2011. máj. 25. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pusztán irigykednek, hogy te nem buksz meg, ne vedd fel. :)
2011. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!