Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az osztályt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az osztálytársaim azt mondják, milyen ronda vagyok és egyáltalán nem vagyok jó csaj, a nagyobb fiúk közül pedig sokan akarnak járni velem? :S 14L

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
nemtudom hogy nézel ki.de ha a csajok szerint nem vagy szép viszont ostromolnak a pasik akkor csak irigységből mondják.
2010. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát a fiú osztálytársaim mondják h nem vagyok az... de a nagyobbak meg azt mondják h ez hülyeség...
2010. febr. 13. 12:41
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
a kis éretlenek nem tudják még úgy értékelni a szépet és a jót:D (már ha az vagy)
2010. febr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt régen :D Azóta már ők is felnőttek és nem úgy viselkednek velem mint régen ;)
2010. febr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Basszus,nekemis ugyanez van és én is 14 éves vagyok:D A nagyobbaknak tetszem,az osztálytársam meg piszkálnak...
2010. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Most vagy tényleg ronda vagy és a nagyobbak csak le akarnak fektetni, vagy az osztálytársaid valóban hülyék :)

Szerinted szép vagy?

2010. febr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én szépnek tartom magam. Szóval nem értem.
2010. febr. 13. 13:03
 8/12 anonim válasza:
100%
Szerintem adj inkább a nagyobbak véleményére. Ha visszagondolok, mikor mi voltunk annyi idősek elég volt ha a társaságból 2-3 embernek nem tetszett és akkor már mindenki szerint csúnya volt, akinek meg mégis, az meg nem merte bevallani, félt hogy mit szólnak a többiek és majd szekálják érte. olyan korban még él a bírka szellem. Szóval ha az idősebb srácok szerint jó csak vagy, akkor feltételezem nem lehetsz csúnya.
2010. febr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az osztálytárs fiúknak még nem olyan sürgős lefeküdni valakivel, hogy az elvárásaikat csökkentsék. Az idősebbek jobban ki vannak éhezve, ennyi :) A mi osztályunkban is volt néhány lány, aki ha nem is ronda, de elég átlagos és sótlan volt, a nagyobb fiúk meg jöttek, láttak, és megdugták őket.
2010. febr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Aubrey* ***** válasza:
Jajjj szard már le!!! Nekem is ezt mondták közbe az összes kis taknyos elhívott moziba meg f*szom...:S Meg egyik percben csapdossa a seggem meg markolgatja a másik percben meg már szakadt ronda útszéli k*rva vagyok... hagyjanak már a hülyeséggel! És nekem is az idősebbek azt mondják hogy nagyon szép vagyok és hogy ne foglalkozzak velük mert nagyon fiatalok még!
2010. júl. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!