Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem tudok beilleszkedni?

Nem tudok beilleszkedni?

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy idegen országban (a nyelvet beszélem, kicsit hibásan ugyan, de elmegy) járok suliba, és...nem nagyon jövök ki az osztályommal...nem az hogy utálnak, vagy ilyesmi...egyszerüen..én sem tudom megmagyarázni..az elején érdeklödöek voltak, beszélgettek velem, most meg már le sem szarnak...elég könnyen szerzek barátokat de itt nem megy... ma kirándulás volt... senki nem ült mellém a vonaton, és a lányok a csapatjátékba sem vontak be... a fiúk elég rendesek, de ök meg szinte egyáltalán nem beszélik a nyelvet szal ha beszélgetünk, az kézzel lábbal kéziszótárral szokott lenni... én vagyok a hibád vagy hogy van ez az egész? bocs hogy hosszú
2011. okt. 31. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
lépj te is feléjük
2011. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Idegen vagy, az a beilleszkedést nehezíti. Ezen nem kell meglepődni, ez mindig így van.
2011. nov. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Neked kell beilleszkedni, neked kell nyitni feléjük. Nézd meg, hogy mik az ottani szokások, hobbik, miről beszélgetnek, olvashass utána, hogy beszélgetésbe tudj bonyolódni.

Egyszer még Moldova kérdezte meg egyik riportalanyától, hogy hogyan tudott több országban is éveket élni boldogan, amire a figura csak annyit mondott, hogy tudod, "Rómában, mint a Rómaiak".

2011. nov. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Damien313 válasza:
ők 1 összeszokott csapat, te friss hús vagy..ha azt látják, hogy te nem lépsz, akkor azt gondolják, hogy nem is érdekel a dolog
2011. dec. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!