Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudnám flvenni a kapsolat...

Hogy tudnám flvenni a kapsolatot ezzel a teszveszes eladóval?

Figyelt kérdés

nem vagyok regisztrálva és telefonszám hijján nem is tudok.

[link]


2011. márc. 12. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem azt mutatja, hogy a linken nincs semmi.

De sem a Vateráról sem pedig a Teszveszről nem tudsz rendelni regisztráció nélkül.

2011. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2011. márc. 12. 16:34
 3/5 A kérdező kommentje:
igen nekem is ez a probléám, hátha esetlg valaki ismeri, vagy tudna neki irni.
2011. márc. 12. 16:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ha nincs saját telefonod, akkor add meg az otthoni vonalasat, ha van, vagy valaki közeli hozzátartozódét... nem nagyon van amúgy rá szükség a továbbiakban, de ha a regisztrálásnál nem enged tovább, akkor add meg valakiét és kész. Ezután már tudsz vásárolni.

Még egy lehetőség, hogy ha van olyan ismerősöd/rokonod, akinek van Teszveszes/VAterás regisztrációja, kérd meg, hogy lépjen be, vegye meg Neked, vagy lépj be az ő adataival, ha megengedi. Biztos találsz valami megoldást rá... Ja és egyébként megnéztem a linket, sajnos nem ismerem az illetőt. Pontos adatokat egyébként nem fogsz kapni akkor sem, ha beregisztrálsz, vagy bárki más azonosítójával belépsz, csak akkor, ha leütöd a licitet/fix áron megveszed a terméket. A rendszer utána fogja kiküldeni emailben a pontos adatokat: név, telefon, email. Már lakcímet sem küldenek, mint régen, az összevonás előtt.

Szép napot és sok sikert! üdv:

31/N

2011. márc. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá, hogy írni így is tudunk, mármint akiknek van regisztrációja, de konkrét dolgokat nem lehet kérdezni, csak a termékkel kapcsolatos kérdések lehetnek. Ha gondolod kérdezek neked, csak írd meg, hogy mit. :)
2011. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!