Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem akarom megbánt...

Mit tegyek? Nem akarom megbántani a barátnőmet.

Figyelt kérdés

Tudom h nem egy nagy probléma és hogy vannak ennél sokkal nagyobbak is mégis szeretnék választ kapni a kérdésemre.

Van egy gyönyörű felsőm és a barátnőm állandóan kölcsönkéri és már nagyon kopik is. tényleg jobban áll neki mint nekem de akkor is zavar h már nem is látom a felsőm csak rajta és én i szereteném hordani. mégis h mondjam meg neki h nem szeretném kölcsönadni neki? mindig nem mondhatom azt h mososában van... de megbántani se szeretném és azt se h úgy érezze irigy vagyok rá:(


2009. febr. 20. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Add neki és te meg vegyél egy ugyanolyat magadnak. Igy ő nem kérheti majd el, mivel már van neki, viszont te meg hordhatod az újat, ő meg a kopottat.
2009. febr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Pontosan! de ha ez nem megoldható legjobb az őszinteség, így, ahogy nekünk leírtad!
2009. febr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy ő már hordta eleget, és most már te is szeretnéd...
2009. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!