Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem vagyok képes megbántani...

Nem vagyok képes megbántani senkit, és ez már kezd szánalmas lenni (? )

Figyelt kérdés

Mielőtt kimondanék valamit, mindig végiggondolom, hogy van-e bármi sértő benne, vagy félre lehet-e érteni, nehogy megbántsam. Vagy nem akarok jobbnak tűnni, ha pl én jobban csinálok valamit, nem mondom, hogy én azért jobban csinálom, hanem ráhagyom, mert úgy gondolom, hogy ez neki "siker".

Az osztálytársaim, haverjaim, meg úgymond nem érdeklik, ha tanulnak tőlem valamit és ők jobban csinálják, nem ismerik el és lebénáznak(de ezt nem csak velem).

Ilyennek kéne lennie egy normális embernek?:O


Most a lényeg: már senkitől nem kérek se segítséget, se házit, se semmit, hogy ne legyen okuk tőlem kérni. És ha tőlem kérnek valamit, jól kiröhögöm.


Most jöttem rá, hogy ezzel sok mindenkit megbántottam, és én erre képtelen vagyok.


14/F


2011. szept. 16. 16:49
 1/1 bitangbigtank ***** válasza:
Nem azért, de ez hogy kimondasz valamit dolog téll rühelyes nehogy megbátnsadd.. ha véletlen megbántod, ami előfordulhat akkor utána mondhatod hogy véletlen volt.. Teljesen normális ha néha véletlen megbántunk valamit, mert az ember sem tökéletes, ezért kimondhat dolgokat akaratlanul..
2011. szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!