Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet a régi pasija...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet a régi pasija hivkálja meg sms-t irogat neki mindig mit csináljak hogy a pasi leszálljon róla? Van hogy oda megy a házukhoz is de bnöm nem akarja megbántani se öt de folytatni se akar vele semmit

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
hát megbántás nélkül nem fog leszálni róla ez 100%
2009. szept. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Vedd fel te a telefont,amikor felhivja a srac.Mondd,h nincs szukseg egy harmadikra,jol megvagytok ketten is.
2009. szept. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Neharagudj hogy ezt írom, de ha engem az expasim zaklatna, akkor a párom nem ide tenne fel kérdést, hanem felkeresné, és leszállítaná rólam. És nem kellene hogy érdekelje a csajodat, h megbántja-e a volt pasiját. És téged sem kellene hogy érdekeljen. Cselekedj! 21/L
2009. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
micsinál? :DDD
2009. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer előfordult velem is, én felvettem és nem túl barátságosan megkérdeztem tőle mit akar. Ez elég volt, de ha nem lett volna, akkor kénytelen lettem volna felkeresni, hogy személyesen tisztázzuk. Más ötletem nincs erre a helyzetre azon kívül hogy a hölgy oltja le nagyon durván, de ha jól értem ez a lehetőség kiesett.
2009. szept. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

A barátnőd szarja le, hogy esik a srácnak, mondja meg hogy nem akar vele találkozni!

Beszélned kell a sráccal. Meg kell védened a kapcsolatodat!!

Ha nincs más megoldás, mondd meg a barátnődnek, hogy beszéljen le vele egy találkozót. Aztán menjetek el együtt (srác ne tudjon róla, legyél meglepetés)! Megbeszélhetitek így, ha tárgyalóképes a srác. Ha így sem veszi a lapot, kell neki egy állas! Ha ezután sem, akkor felelősségteljesen, alaposan kell elverni!

2009. szept. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem épp nyúlják a csajod.
2009. szept. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát de ha nem akar tőle semmit akk rázza le a faszba:S mer sztem ez gáz h a régi pasija a nyakában liheg
2009. szept. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vedd fel mindig te a telefont.
2009. okt. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha barátom lenne, nem viselném így a szívemet a zaklatóm lelkivilágát, ha mégis, jogosnak érezném a barátom bizalmatlanságát.
2010. szept. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!