Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt már, hogy a külföldi...

Volt már, hogy a külföldi barátnőtök lenézte a magyarokat?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, aki az egész gyermekkorát Olaszországban töltötte, és azt mondja, hogy a legtöbb barátnője mindég éreztette vele, hogy ők gazdaságilag, területileg és népességileg is jobban állnak mint mi. Sőt, szakításkor még 1-2 magyarozás is elcsattant néhány vulgáris jelző kíséretében
2009. febr. 21. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam hónapokig Olaszországban, de ilyesmit nem tapasztaltam. Volt egy beképzelt amerikai, de ő az olaszokat nézte le, amiért be is szóltam neki, ehhez persze nem volt hozzászokva. Ami pedig a kisfiú esetét illeti, voltunk mi területileg, és gazdaságilag is jóval nagyobbak, mint most, a rengeteg Nobel-díjasról és feltalálóról nem is beszélve...

A kisfiú mondhatta volna azt is, hogy a golyóstoll, amivel a gyerekek írnak, magyar találmány, (ezért biro-nak is hívják az olaszok) a feltalálója után, a számítógép szintén.Szóval az egész modern technika elképzelhetetlen magyarok nélkül... Ezért is hívták az amerikaiak a magyar tudósokat Mars-lakóknak:-)

2009. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát, azért 16 évesen már nem volt kisfiú
2009. febr. 24. 20:24
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Jedlik Ányos találta fel a szódavizet!!


Anélkül nem lenne koka kola se, uh az amcsik lehuzhatják magukat!!


Szerintem méga melegvizet is a magyarok találták fel :D

2009. júl. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jól beszél!
2009. júl. 11. 22:46
 5/13 A kérdező kommentje:
sz
2009. júl. 11. 22:47
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, hogy mit szidjátok az amerikaiakat, mikor olaszokról volt szó a példában. Minden alkalmat megragadtok, ha nem is jogos, hogy szidjátok az USA-t. Ez titeket minősít. Nem csoda, hogy lenéznek. Azt nézik le, aki másokat lenéz. Mindenki azt kapja vissza, amit ad. Nekem erről ez a véleményem.


(büszke) USA állampolgár

2009. júl. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Tudtommal egyikőtök sem Jedlik Ányos, szóval nem kell dobálódzni feltalálók neveivel. Az individumot kell nézni, nem a nemzetiséget. És még másokra mondjátok, hogy beképzelt.
2009. júl. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mivel a kérdést lassan 5 hónapja tettem fel, de konkrét válasz nem érkezett, ezért a válasz kérdésemre szerintem: nem
2009. júl. 12. 13:43
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekem Ausztriában volt, konkrétan nem mondtak semmit a magyarságomról de egy szemfesték ellopásával meggyanusitottak.... amikor kiderült hogy nem én voltam, bocsánatot sem kértek, teljesen természetesre vették a figurát..
2009. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem még nem volt, de ha ez történne, háátt...huuh..biztos nagyon felhúznám magam..nem is tudom mit csinálnék:D:D
2009. júl. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!