Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » FIATALOK! Milyen rendezvény/pr...

FIATALOK! Milyen rendezvény/program fogna meg benneteket?

Figyelt kérdés
Örülnék, ha megírnátok, hogy ha lehetne, milyen rendezvényen, programon vennétek részt. Lehet az bármilyen... szabadidős, sportos, kultúrális, művészeti, bulizós stb. határ a csillagos ég :) mi érdekelne benneteket, mire lenne igényetek? leginkább most a tavaszi, nyári tevékenységekre lennék kíváncsi! Légyszi írjátok meg a korotokat és a nemeteket is! Nagyon szépen köszönöm! :)
2011. márc. 16. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
nudista strand, ahol csak 14 év alatti csaj van xDD
2011. márc. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Túra, kirándulás, nem túl kemény közös biciklizés, nagy sétálások, gyaloglások, zarándoklat, túra, túra, túra. Mondtam már, hogy túra? :) 23/L
2011. márc. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát épp ma gondoltam a robotharcra! :D
2011. márc. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

a túra tényleg jó :) részletesebben légyszi kifejtenéd, h hogyan is képzeled el az ideális túrát? köszi :)

robotharc? :DDD hát ez jó... beavatsz ebbe a misztikus világba? :D

2011. márc. 17. 00:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is a túra ugrott be először: sok fiatal kibérelne közösen egy buszt és elmennénk Erdélybe hegyet mászni:)

Szívesen vennék még olyan programokat, ahol el lehet amatőr szinten kezdeni táncolni/ sportolni, bemutatják az adott sport alapjait. És persze a zene:D Koncertek akár napközben is, mert elegem van, hogy ha jól akarom magam érezni, mindig éjszaka kell, és hazabumlizni hajnalban (nem vagyok pesti), az egy kész tortúra...

Nekem ezek mellett még nagy szenvedélyem a színház. Az jöhet, minden mennyiségben:) Meg most beugrott olyan is, hogy velünk egyidős egyetemista társaink tartanának a saját szakjukhoz kapcsolódó kiselőadást. Persze nem olyan szinten, mint ők tanulják,hanem felületesebben.

20/L

2011. márc. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Engem egy olyan könnyűzenei rendezvény fogna meg, ahol jelen vannak a hazai reggae ill. a jamaicai zene képviselői mellett nívós külvöldi előadók is. A koncertek mellett lennének előadások is különböző témákban, lehet az vallástörténeti, történelmi, vagy ismeretterjesztő előadás rastafarizmusról, illetve a jamaicai zene történetéről. Érdekelne a különféle tudatmódosító szerek múltbeli, és jelenlegi használatának okairól és módjairól, valamint ezek sajátosságairól az egyes kultúrákban, illetve népcsoportokban. (ide értem a legális drogokat is, mint pl. a dohány vagy az alkohol)
2011. márc. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
jah, bocsi. Az előbb 26/F voltam
2011. márc. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csillagászati, fizikai előadásokkal egybekötött konferencia. 15/L
2011. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!