Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most őszintén, sztetek ez...

Most őszintén, sztetek ez normális? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Van 1-2 ismerősöm, akár sörözni megyünk, akár csak úgy összefutunk (szóval bármilyen körülmények között) folyton csak 1 beszédtémájuk van: "mikor jön ki az új játék? letöltötted már? melyik pályán akadtál el?"

Ezt nehéz elmondani, de szinte semmi más téma nincs is ezen kívül. Ha van is, fél óráig előtte biztos hogy ez megy. Minden egyes alkalommal.


Fhuuu, csak én lőném a Dunába az ilyen embereket? :D (Nagykorúakról van szó)


2011. márc. 17. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem normális az, ha valaki csak egyetlen dologról szeret beszél(get)ni, bármi is legyen az a dolog. Eléggé beszűkült életük lehet. De ne utáld őket ezért!
2011. márc. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem utálom, szó szerint....de sztem ez elég gáz dolog
2011. márc. 17. 14:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha valóban csak ez az egyetlen egy téma van amiről tudnak beszélgetni, az szerintem se normális (és most nem a játékon van a hangsúly, ha csak és kizárólag a gasztronómia érdekelné, az se lenne normális).
2011. márc. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem egészséges ha valaki csak egy dologról tud beszélni... DE létezhet olyan is, hogy egyszerű EZ semleges témájuk (az enyém az időjárás).

Egy beszélgetést nem könnyű elkezdeni. Főleg ha nem tudhatod előlre mi érdekli és mi nem a többieket. Én pl. rengeteg dologról tudok beszélni, de tapasztalatból megtanultam, hogy nem tanácsos, amíg nem ismerem meg az eléggé a beszélgetőpartneremet (mivel legtöbbön halálra únnák magukat vagy néznének mint borjú az új kapura). :/

2011. márc. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
engem csak a kockaság idegesít, én kicsit hülyén érzem magam amikor nők előtt a legújabb pc játékok a téma
2011. márc. 17. 16:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor ne barátkozz velük, ennyi. A kockaság önmagában igen, normális, de általában azért egy kockával is lehet másról beszélgetni, nem csak pc játékokról. (Amúgy én nő vagyok és bírom a kockákat, szóval még az sem általános, hogy a nők hülyének néznék az ilyeneket. Bár nem tudom, lehet annak is köze van ehhez, hogy nekem apám is játszik pc játékokat a mai napig ha van egy kis szabadideje - 40 éves elmúlt)
2011. márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha idegesít a kockaság mi a frászért lógsz kockákkal? :D

Nem akarom tudni milyen nők előtt! :D (Bár sejtem.) Amúgy létezik női kocka is. :> (Pl. Én... a 3. komment is az enyém.)

2011. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

rühellem a kockákat

ha nő, ha férfi

és nem lógok velük, de ha gyerekkori cimborák akkor csak nem fordíhatok teljesen hátat


és sztem elég gyökér dolog a kockaság

2011. márc. 17. 19:20
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg te vagy a gyökér. Amúgy meg már miért ne fordíthatnál nekik hátat? Ez is milyen hülyeség már. Én egy 8-9 éves (gyerekkori) barátságot szakítottam meg csak úgy, mert már untam a másikat. Akit nem bírsz azzal nem kell lógni, ennyi.
2011. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kérdező egy tahó ráadásul gyáva*. Sajnálom szegény ismerőseit. Ezen kívül az is jó kérdés, hogy miért nem mondta meg nekik, hogyha ő is ott van kockuljanak már kevésbé mert őt pl. untatja? :/


* Nem hagyhatja ott őket? Frászt!

2011. márc. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!