Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most őszintén. Normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén. Normális dolog olyannal találkozni, akiről azt sem tudjuk, hogy kicsoda meg hogy néz ki?

Figyelt kérdés
A barátnőm, 18 (!) éves, teljesen bele van bolondulva ebbe a Medvesrácba. Én nem hiszem el, hogy lenne egy kimondott ilyen, inkább ez lehet, hogy páran szórakoztak, beöltöztek és ebből terjedt el ez a pletyka vagy szokás. Mindegy. Normális dolog ennyi idősen ilyen ábrándokba menekülni? Azt mondtam neki ne nagyon bízza el magát, ez olyan, mintha egy fényképbe szeretett volna bele.
2011. okt. 11. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem normális dolog. 13-14 éveseknél még elmegy hogy szerelmesek mindenkibe de egy 18 évesnél...

Olyan mintha egy színészbe lenne szerelmes...

2011. okt. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Medvesrác?! Az meg WTF?
2011. okt. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Medvesrác az egy olyan faszi, aki medvének öltözve jelenik meg random házibulikban úgy, hogy senki sem tudja, hogy kicsoda.
2011. okt. 11. 14:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Medvesrác? Én miért nem tudok ilyenekről?XD Egyébként igazad van semmi értelme egy ilyenbe belehabarodni.
2011. okt. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még olyannal sem szeretek randizni, akit csak fényképen láttam... ért már kellemetlen meglepetés xD :D
2012. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!