Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek szabadkőműves?

Hogyan lehetek szabadkőműves?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 12:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
56%
Kérdezd meg a rabbidtól!
2011. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Elvégzed a 2 éves kőműves szakmunkás végzőt, 5 éven át bejelentetten dolgozol, hogy kőműves mester vizsgát tehess, és továbbtanulsz valamilyen technikummal még, akkor már teljesen szabadon építkezhetsz.
2011. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Ez jó!!! Tetszett mind a két előző válaszoló. Remélem a kérdezőt is kielégítette és hasznos választ kapott és ugyanúgy jutalmazott mint én!
2011. márc. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Elvégzed a kőműves szakmát(2 év) és ha nem lesz munkád akkor onnantól szabad kőműves vagy. Ha lesz munkád akkor foglalt kőműves.
2011. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

feltételezem, te nem erre gondoltál. :)

sajnos segíteni én sem tudok, de...sok sikert hozzá.

2011. márc. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Mivel az összes poént lelőtték már ami nekem is az eszembe jutott muszály leszek komoly tanácsot adni:


Találj egy szabadkőműves páholyt (vannak országok ahol nyilvánosan működnek, nálunk azt hiszem nem). Kérvényezd a felvételedet. Csináld végig a felvételi procedúrát. :)

2011. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Én is fel akartam tenni ezt a kérdést. De az gáz, hogy én csak azért akarok odamenni, hogy miután a legmagasabb rangra emelkedtem és megtudtam az összes titkukat, amivel irányítják a világot, világgá kürtöljem és belülről szétbomlasszam őket? :D Feltéve, ha ezt teszik. Ha csak békés öregemberek, akik jelmezes szertartásokat rendeznek, akkor természetesen semmi bajom velük, de engem ne irányítsanak!!:D
2011. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy tudom, hogy jelentkezhetsz te magad is, de a leggyakoribb, hogy ők keresik meg a befolyásosabb embereket és ajánlanak nekik tagságot. Ez nem kamu valamelyik páholy honlapján olvastam, persze nem írták, hogy befolyásos tagokat keresnek csak annyit, hogy általában ők szoktak ajánlani tagságot. Namármost ebből még a hülye is kikövetkeztetheti, hogy mi a helyzet.
2011. márc. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha a gyk-n kérdezed, akkor még nem nagyon lehetsz tag.
2011. márc. 21. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Tanulj addig, míg a diplomádat hobbinak érzed, tudj meg többet a létező összes dolognál aztán, adj hálát, hogy egyengetheted az utat!
2011. máj. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!