Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan közösséget...

Hol lehet olyan közösséget találni, olyan szellemi partnerre szert tenni, akit vonzanak pl. a régi kastélyok, várak, grófi dolgok?

Figyelt kérdés

Ez a három dolog persze nagyon-nagyon-nagyon minimális, csak kicsit talán ad vázlatot, hogy mégis milyen témákra gondoltam.


19(L)


2011. márc. 20. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl. szerepjátékosok között: [link] :)
2011. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Párom testvérét is nagyon érdeklik ezek a témák. Ő goth, azt hiszem van külön honlap is, hasonlít az iwiwhez, érdemes lenne rákeresni a neten :)
2011. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszi. :)

Én mondjuk nem vagyok goth, sőt... nagyon távol állok attól, de nagyon-nagyon szeretem az ilyen dolgokat.

2011. márc. 20. 21:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként nem a rockerek.hu-ra gondolsz? Ott vannak gothok szép számmal. :)
2011. márc. 20. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a rockerek.hu, majd megkérdezem tőle :D
2011. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Mondjuk oda sajnos nem igazán vagyok illő. :( :D
2011. márc. 21. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelnek ezek a dolgok. Nem értem, hogy mást miért nem. Ha gondolod, én lehetek.

18(f)

2011. dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!