Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Óvodai kiscsoportosoknak...

Óvodai kiscsoportosoknak milyen kreatív, ötletes dolgot vigyek, amit el tudnak készíteni?

Figyelt kérdés

Óvodai hospitálásra megyek kiscsoportosokhoz.Szeretnék velük valami kreatív dolgot készíteni,csak nincs igazából ötletem,hogy mit.

Sokan az osztályból eddig vittek nekik kifestőt meg ilyesmiket,de én valami egyszerűt,de mégis különlegeset szeretnék,ami nem kerül különösebben pénzbe sem.

Várom az ötleteket.


2011. márc. 25. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
gyurmázni, vagy hajtogatni valami kis egyszerűt, termésekből ragasztani lapra (képet kirakni), ilyesmi szerintem menne nekik :)
2011. márc. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom elég idősek-e ehhez a gyerekek, de leírom, hátha segít :)

Pl gyurmázás, házilag is készíthetsz nekik gyurmát, az szép is, meg nem kerül sok pénzbe. [link]

Vagy papírsárkány készítés esetleg újságpapírból, amit ki is festhetnek.

Vagy ujjbáb készítés, szintén papírból, vagy papírforgót is csinálhattok, ha van rá elég idő és menne nekik.

Egyszerű húsvéti nyuszi hajtogatás.

És ráadásnak egy mondókát, vagy játékot is vinnék nekik :)

2011. márc. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi oviban azt csináltuk, hogy lehetett bevinni olyan zoknikat amik már nem kellenek, voltak gombok is, meg vatták. Kitömtük a zokeszokat, ráragasztottunk kettő - kettő gombot, és úgy néztek ki mint egy sárkány :'D
2011. márc. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!